Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

9 godzin temu, Ania :) napisał:

W życiu bym nie chciała jeździć rowerem do pracy zamiast autem :p  jeszcze taki kawał drogi :P 

kwestia podejścia ;) po pierwsze ja lubię jeździć rowerem , po drugie czas jazdy samochodem a rowerem się masakrycznie różni , jak jade o 15stej do domu to rowerem jestem u mamy po młodego o 15:27-30 a samochodem 0 15:50-16 ;) czyli taniej i przyjemniej :P chociaż nie mówie że w ogóle nie będę jezdziła latem samochodem do pracy , na popołudniówki raczej będe wolała jednak jechac autem ale wtedy nie ma korków ani jak jade do pracy bo wyjeżdzam prędko ani jak wracam ;)

7 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ja ciągle nie mam prawka, więc mając do wyboru rower a stanie w korku w miejskim to wybieram rower :D

Dokładnie !

4 godziny temu, jolkablaszczyk napisał:

ja ani prawka, ani roweru wszędzie pieszo lub komunikacją miejską. Do wszystkiego mozna się przyzwyczaić. choć nie wylkuczone, że jeszcze kiedyś dorobię sie prawka i samochodu :)

Ja mam chorobe lokomocyjną i autobus mnie powala , chociaz teraz już tak bardzo w tych autobusach tak mocno nie czuc ropy , ale jednak wole 'swieze " powietrze ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja na rowerze ostatnio jeździłam jakieś 2-3 lata temu :P z resztą zanim bym do pracy dojechala to bym była spocona i nie wyglądała super, a jednak muszę w miarę wyglądać żeby klientów nie odstraszyć :D 

 

Mazury dzisiaj zostały zarezerwowane :D 8-14 lipiec :) mam tylko nadzieję, że kogoś w tym roku znajdziemy z Kasią na czas naszych urlopów :) 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Ania :) napisał:

Ja na rowerze ostatnio jeździłam jakieś 2-3 lata temu :P z resztą zanim bym do pracy dojechala to bym była spocona i nie wyglądała super, a jednak muszę w miarę wyglądać żeby klientów nie odstraszyć :D 

 

Mazury dzisiaj zostały zarezerwowane :D 8-14 lipiec :) mam tylko nadzieję, że kogoś w tym roku znajdziemy z Kasią na czas naszych urlopów :) 

A to fakt :P czasami koszulka mokra :P

A jak nie znajdziecie ? :P

 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, *Magda* napisał:

No to nie wiesz jeszcze kiedy firma stoi??

Na tym dziale gdzie teraz jestem nie ma czegoś takiego jak postój , mamy wysyłki na meksyk , brazylie i chiny a oni nie stoją latem wiec produkcja idzie cały czas , jak mi dają tak będę miała ;) będę sie starała tak dostac wolne żeby ze szczeniakiem być w domu ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...