Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

14 minut temu, łamAga napisał:

Sebek mówił że mogłam Ci napisać że na koncu tej drogi jak zostawisz auto to nie masz iść prosto tylko skręcić w prawo , tam są pola ale i ta sa już też budowle :/

No to tak poszłam najpierw, ale tam było tak zabudowane że nie wiedziałam jak przejść, w dodatku śniegu dużo to nawet jak była jakaś ścieżka to nie było widać :p  no trudno, spacer i tak był, za to ten Lasek bardzo ładny i tak ładnie osniezone drzewa. . . :) 

Link to comment
Share on other sites

A bo to tak , skręcasz w prawo od razu koło takiego domu jednorofzinnego i calutki czas prosto , dojdziesz do pola ( obok jest zbiornik retencyjny ) idziesz dalej prosto i jest własnie droga ( w budowie) po lewej stronie jest przejście podziemne chyba dla zwierząt , przechodzisz przez to przejście i wychodzisz na polach , jak sie troche ociepli to Cie tam zabierzemy , o ile juz nie zabudują tego przejścia tak że tam nie wejdziemy ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.01.2017 o 22:24, Ania :) napisał:

A widzisz, a początkowo chciałam tam iść, ale nie byłam pewna czy ta droga do jakiegoś domu nie prowadzi i skręciłam w lesie w pierwszą prawa stronę :) no nic, następnym razem będę wiedziała :) 

Ale jak skręciłaś w lesie w pierwszą prawą strone to idąc calutki czas na wprost powinnaś dojść też do tych pól , chyba że tam już jest rozkopane ale chyba nie ;)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, łamAga napisał:

Ale jak skręciłaś w lesie w pierwszą prawą strone to idąc calutki czas na wprost powinnaś dojść też do tych pól , chyba że tam już jest rozkopane ale chyba nie ;)

Doszłam, tylko był głęboki rów i za nim droga już budowana, niby mogłam w prawo skręcić, ale było tyle śniegu, że bałam się żebym w jakąś dziure nie wpadła :p 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Patikujek napisał:

HEJ!

Meldujemy się wszyscy jak jeden :D 

Miło mi poznać francuza i koreańca. A, że był czas, że miałam sporą fazę na Korę (w sumie to do końca jeszcze mi nie przeszła) to myślę, że często będziemy zaglądać

Hej :)  z Korei to on ma tylko imię haha :D 

 

Z nie fajnych wieści to . . . Dzwoniłam dzisiaj do babci by złożyć jej życzenia, a ona mi oznajmia, że jest w szpitalu :/ na tym cholernym lodowisku, które jest na ulicach się poslizgnęła . Zaraz będzie miała operacje bo niestety polamala rękę i będzie miała śruby wkladane. . A mnie szlag trafia, bo jestem w pracy i jutro też, więc pojadę do niej dopiero w poniedziałek. 

Link to comment
Share on other sites

imię nie imię zawsze coś :D

 

Życzę twojej babci dużo zdrowia. A z tymi ulicami to tak jest. U mnie jest taki odcinek chodnika koło którego są nieużytki. Jakieś 20m. Idą bloki, bloki, potem te 20 m. i znów bloki i teraz zimą jak się idzie to koło bloków odśnieżone, a te 20m zawsze zostawione. Ciekawe co by było jakby ktoś tam nogę złamał? Pewnie wtedy to by niczyje było, ale jakbym chciała tam coś postawić to 5 właścicieli by się znalazło... wrrr

 

Link to comment
Share on other sites

U nas nie tyle co nieodsniezone, co wczoraj podała cholerna mrzawka , która przymarzla do chodnikow/ulic , więc nawet nie widać, że jest ślizgo a można wywinac niezłego orła :/ ja wczoraj na własnym podwórku, bym się wywalila z trzy razy, nie wspominając o tym, że psu łapy rozjezdzaja się na wszystkie strony. Dzisiaj kazałam Kamilowi wysypac popiołem kostkę na podwórku, bo jeszcze któreś z nas, albo babcia Kamila na własnym podwórku się polamiemy :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...