Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

Marta nie dobijaj mnie jeszcze bardziej :P  gdybyś szukała Branda przy ringu, to możliwe, że Kamil będzie w takim czerwonym namiocie, bo ma jechać jeszcze nasz znajomy, ale to nic pewnego :) jeśli nie, to szukaj chłopaka w czarnych włosach i z czarną brodą i Brando w czarnej klatce :P gdyby coś to będzie jeszcze Dominika, ale ją chyba znasz ? Jak nie to obczaj na fb sobie :P a i będzie jeszcze taka Paula z czarnym szczeniakiem w babikach (sunią) :P możliwe, że ona też gdzieś blisko nich będzie. Swoją drogą ten szczeniak jest po tym samym ojcu co Brando ;)

 

Madzia, to już się mniej boję, bo pierwszego miałaś jednego Theodora a nie od razu bliźniaki haha :D

Link to comment
Share on other sites

Włocławek - krajówka, to na pewno. Łódź - krajowa 7 i 8 grupy, tu jest to chyba. Wrocław - międzynarodowa i tu raczej na pewno.A później to dopiero Kielce klubówka i chciałabym zostać jeszcze na międzynarodową. :) to tyle z planów na ten rok :P 

Link to comment
Share on other sites

Ja lubiałam jeździć autem póki mnie tata nie zaczął "uczyć", teraz nienawidzę :p Wyruszam tylko jak muszę, więc to sprawy nie ułatwia. Przerażają mnie trasy, większe ronda (kilku pasmowe). Ale jakoś dojadę (albo w wiadomościach o mnie powiedzą :p). A i tym autem parkować nie umiem :D

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam lekkiego drygolca przed takimi większymi rondami :P czy jak mówilam tramwajami :P

Pamiętam jak po zdaniu prawka mama ze mną jeździła i mi ciągle gadała nad uchem, nie tak, hamuj, włącz kierunkowskaz, co ty roobisz!!! aż w końcu przestała i teraz mogę z nią jeździć, choć jeszcze nie raz zdarza jej się coś skomentować typu, za szybko jedziesz, nie wyprzedzaj tak bla bla bla :P ale to już naprawdę rzadko :) kiedyś miałam już dość to stanęłam na poboczu i kazałam jej się przesiąść bo już nie wytrzymałam :)

Link to comment
Share on other sites

Haha tak xd tyle też wiem, ale w praktyce w stresie to może być różnie z tramwajami xd
Pamiętam jak sie bałam wsiąść do wiekszego auta :p ja zawsze mialam małe typu peugeot 206 teraz clio jeżdżę, a kamil zawsze jakies combi to to długie jak cholera ale po kilku jazdach sie nauczylam i juz mi bez różnicy czy wsiadam w moje małe clio czy teraz jego scenika :p tyle, że on musi mieć większy samochód bo po 1 małych nie lubi a po drugie i najwazniejsze psy tez muszą mieć wygodnie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...