• Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
Katarzyna90

Czym czesać?

15 posts in this topic

Witajcie

Przymierzam się do zakupu furminatora dla mojego pieska. Niestety natknęłam się również na coatminatory,trymery itp. Możecie mi doradzić co byłoby dla niego najlepsze? Podszerstka ma sporo.

38714847859034977380.jpg

A jaki budżet posiadasz na zakup? Bo generalnie na forum w całym dziale spotkasz kilak pdoobnych tematów oraz opinii. Ja ze swojej strony proponowałbym furminator,jest niezawodny.

Cena jest bardzo dobra :)

Mozesz tez kupic hakowy trymer Marsa serii Home,one sa tansze a mysle ze bedzie fajnie klaczki wyciagal :)

Na dany moment czekam na ten limitowany furminator :) Liczę,że mnie nie zawiedzie :) Ale będę miała to na uwadze, bo być może trymer hakowy będzie mocniejszy niż furminator :)

Porzadne narzedzia to oszczednisc kasy i czasu :) Ja ma teraz dosc drogie szczoty ale kocham je nad zycie hahah...Skrracaja prace,ulatwiaja rozczesywanie :) Sa w dodatku porzadnie wykonane i tak szybko na pewno sie nie popsuja...

Czasem lepiej dac ciut wiecej kasy niz pozniej 10 razy kupowac narzedzia :)

Hej, a co polecacie dla psa rasy chow- chow? probowalismy juz wielu rzeczy i jakos z niczego nie jestesmy do konca zadowoleni...

<iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/aDuxAVpv8_0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

ja mojego psa czeszę trymerem, ale nie polecam kupować taniej chińszczyzny- nie wytrzyma nawet miesiąca