Jump to content
Dogomania

Staruszek bez szans?


Beti-Buba

Recommended Posts

Tak sobie tutaj od czasu coś napiszę aby Nikodem-staruszek nam nie przepadł w czeluściach tego forum z historiami innych biedactw. NIE ZAPOMINAJCIE o Nim-PROSZĘ! Rozejrzyjcie się,rozpytajcie może akurat uda się znaleźć mu domek???

Link to comment
Share on other sites

I jak? Pamiętacie o staruszku? Kochani sama mam starszą suczkę ze schroniska która nie akceptuje innych psów w najbliższym otoczeniu,pytam znajomych,rodzinę ale to już są zapsione domy......więc z mojej strony będzie ciężko. Pamiętajcie i pytajcie-PROSZĘ :)

Link to comment
Share on other sites

Jutro zadzwonię do wolontariuszki i poproszę o parę słów o psiaku-oprócz tego co jest w opisie powyżej.Z pewnością nie jest mu łatwo ale WALCZY i MA NADZIEJĘ-ciągle ją ma! Ja też wierzę,że KTOŚ da mu szansę :) Fajnie,że jesteś -miałam już obawy,że jego los nikogo tutaj nie obchodzi.....

Link to comment
Share on other sites

Na pewno wielu obchodzi tylko nie mają możliwości pomóc i dlatego milczą. Miałam na dt Nobelka ze schroniska. Dziadziuś nie słyszał, miał chore serduszko, wątrobę, ale przeżył u mnie rok i 3 miesiące i mam nadzieję, że był szczęśliwy. Warto pomagać staruszkom choć to ob iążające psychicznie zadanie. Ale świadomość, że się podarowało psiakowi dom na ostatnie chwile pomaga przejść przez to nieuchronne rozstanie. Ale nasmęciłam, a tak naprawdę taki żwawy jeszcze staruszek wnosi w życie dużo radości.

Link to comment
Share on other sites

Na pewno wielu obchodzi tylko nie mają możliwości pomóc i dlatego milczą. Miałam na dt Nobelka ze schroniska. Dziadziuś nie słyszał, miał chore serduszko, wątrobę, ale przeżył u mnie rok i 3 miesiące i mam nadzieję, że był szczęśliwy. Warto pomagać staruszkom choć to ob iążające psychicznie zadanie. Ale świadomość, że się podarowało psiakowi dom na ostatnie chwile pomaga przejść przez to nieuchronne rozstanie. Ale nasmęciłam, a tak naprawdę taki żwawy jeszcze staruszek wnosi w życie dużo radości.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam maila do wolontariuszki opiekującej się Nikodemem, dzwoniłam, napisałam sma-a z prośbą o parę słów o psiaku i czekamy. Szkoda,że ktoś obiecuje,że zajrzy tutaj a potem milczy. :(


PRZEPRASZAM Panią wolontariuszkę- myślałam że nas olała ale podobno jest jakiś problem techniczny z zamieszczaniem odpowiedzi od nowych forumowiczów. Dostałam odpowiedz na maila odpowiedz i kilka słów o Nikodemie.Oto one:
Nikodem to typowy starszak. Jest nieporadny i rozkoszny. Na spacerku nie wolno go popędzać. Czasami zamyśli się i po prostu stoi lub ciągnie nas w zupełnie inną stronę niż chcielibyśmy iść. Jest wielkim pieszczochem. Uwielbia się przytulać. Gdy mam więcej czasu odwiedzam go w boksie, a on wtedy wdrapuje się na kolana i stale upomina o głaskanie. Szczeka gdy widzi jedzenie. Jest zazdrosny o inne psiaki i stara się zagarnąć smakołyki dla siebie. Ogólnie jednak żyje z innymi psami w zgodzie.
Link to comment
Share on other sites

Biedaczek :(. Trzeba by przełożyć wątek na główny dział, nie na woj. I banerek jakby mu kto zrobił. A czy jest ktoś tutaj na dogomanii z tego schroniska kto tam chodzi pomaga czy jakiś wolontariusz ?
Ktoś kto ma bezpośredni kontakt z pieskiem ?

Link to comment
Share on other sites

Biedaczek :(. Trzeba by przełożyć wątek na główny dział, nie na woj. I banerek jakby mu kto zrobił. A czy jest ktoś tutaj na dogomanii z tego schroniska kto tam chodzi pomaga czy jakiś wolontariusz ?
Ktoś kto ma bezpośredni kontakt z pieskiem ?

Poprosiłam wolontariuszkę która zajmuje się psiakiem o kilka słów o nim i są one powyżej-niestety mimo zalogowania się wolontariuszka ma problem techniczny z umieszczeniem tutaj postów od siebie :( Napisałam ponownie na jej maila podanego przy opisie Nikodema i poprosiłam ponownie o próbę obecności tutaj.Jeśli nadal nie będzie to możliwe to poprosiłam o kilka słów na mojego maila-jeśli dostanę odpowiedz to ją tutaj wstawię :)
Znasz kogoś kto mógłby zrobić dla Nikodema taki baner?
Link to comment
Share on other sites

Co tam słychać u Nikodema? Czy ktoś dzwonił w jego sprawie? Biedny dziadzio, tyle tych staruszków w schroniskach...
A pewnie tak niewiele mu potrzeba: jedzonko, leki i trochę miłości.

Poprosiłam wolontariuszkę o nowe wieści o Nikodemie.
Tak jak napisałam mam szczególny sentyment do psich staruszków -sama mam już drugą suczkę w wieku powiedzmy starszawym-obecna 8-9 lat poprzednia 7-8 dla psiaków dużych jest to już poważny wiek.Mam wielką satysfakcję ,że wyciągnęłam je ze schronu i zapewniłam im fajne, bezpieczne życie u boku kochających je ludzi a widok uśmiechniętej, szczęśliwej siwiutkiej morduchny jest bezcenny! Kochane psie DAMY z tą psią mądrością w ochach! Poprzednia była z nami cztery lata i odeszła na skręt żołądka. Na zawsze pozostanie w moim sercu-kochany, bezproblemowy psiak! Adoptujcie staruszki-gwarantuję, że one skradną Wam serca na zawsze.......
Link to comment
Share on other sites

Kochani forumowicze czy ktoś z Was mógłby przygotować dla staruszka baner? Ja nie wiem JAK to się robi-POMÓŻCIE :) Przecież nadal o NIEGO walczymy-PRAWDA?

Ponawiam prośbę-czy ktoś nam pomoże z tym banerem? Pięknie PROSIMY :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...