Jump to content
Dogomania

Quincy, Hiro i Masza - Norweska przygoda


jolkablaszczyk

Recommended Posts

dla ochlodzenia atmosfery wrzucam zdjęcie z przed chwili..... poszłam po pracy sprawdzic grubość sniegu koło domu...... śnieg ubity więc trzeba było podskoczyc by zapaść się głębiej.... na zdjęciu Hiro stoi wyżej niż ja bo na szczęście się nie zapadał. 

Dodatkowo z powodu takiej a nie innej ilości śniegu wprowadzono w mojej komunie zakaz spuszczania psów ze smyczy, żeby w ten sposób chronic zwierzęta leśne przed ewentualną pogonią. Zwierzaki w lesie mają już wystarczająco przechlapane... (kto by nie miał?)

Zdecydowaliśmy sie zamówić przez internet dla Hiro smycz typu Flexi, żeby miał więcej swobody. Znalazłam 10m dla psow powyżej 50 kg... mam nadzieję, że wystarczy ...

Byle do wiosny!

swoją drogą aż sie boję ile te masy śniegu będą się topić, boje się, że przed majem/czerwcem gołej ziemi nie zobaczę.... :(

 

DSC_0229.JPG

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Ania :) napisał:

Boże jak się cieszę, że u nas tyle śniegu nie ma :D a nie wygodniej by Ci było np z linka taka 20m? Jak do nauki przywolywania używają. Nie jest taka ciężka jak flexi, jedyny minus, że się sama nie zwija :) 

no wlaśnie i tego niezwijania sie boję przeciez jak sie to oblepi śniegiem ..... chyba jednak spróbuję z Flexi. I tak głównie Bartek z nim wychodzi bo ja wyprowadzam Maszkę.

Link to comment
Share on other sites

ale by było super zrobić u mnie taki mini zlot :) może w przyszłym roku? Pomyślimy :)

Póki co muszę znaleźć nowy dom do końca lutego, wiec teraz już mam stresa bo w sumie mało czasu zostało a tu nasza gmina Sigdal jest słabo zaludniona więc i ilość domów do wynajmu jest mocno ograniczona :( 

jutro ma cały dzień padać śnieg.... cieszycie się, prawda? :P 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...