Jump to content
Dogomania

Quincy, Hiro i Masza - Norweska przygoda


jolkablaszczyk

Recommended Posts

 Ja na jakis czas znikam z sieci bo sie wreszcie przeprowadzam do samodzielnego domu, tylko dla nas. internet zamowiony ale troche potrwa zanim router dojdzie i włączą mi sygnał, zatem relacje zdjeciowo filmikowe będą za ok dwa tygodnie :) dzis będzie pierwsza nocka w nowym domu :)  jak dobrze pójdzie to może będę miec choc materac do spania a jak nie to na sofie bede kimać :) generalnie dom byl pusty i kompletowanie mebli jest w toku, oczywiscie wszystko zbieram po znajomych i znajomych znajomych i za darmoszke z dowozem :D chatka jest nad jeziorem i w lesie wiec w sumie dla psow miejscowka super. Dom jest duży i wreszcie miejsca nam nie bedzie brakować. :) do pracy mam 3,5 km wiec tak mysle ze jak na tyle plusow to musiało być przeznaczenie :) Do następnego zatem! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

no to lecim

dom wreszcie słusznych rozmiarów... cztery pokoje na gorze i łazienka, salon i  kuchnia na dole, przestronne pokoje dlugie korytarze, jasne schody i w każdym pokoju po dwa okna :)

zaraz przy domu zaczyna sie las sąsiada, do ktorego chodzimy na te szybkie spacery, z drugiej strony lasu, czyli jakies 50 metrow dalej jest jezioro... 

DSC_0001.JPG

DSC_0007.JPG

DSC_0013.JPG

DSC_0023.JPG

DSC_0039.JPG

Link to comment
Share on other sites

Jak sie wspiąć na zboacze po drugiej stronie drogi to mozna z gory popodziwiać jezioro, tzn jego fragmenty, bo samo jezioro jest długie na kilka kilometrow wiec nie sposob go objąć kadrem w całości, ale przeswity miedzy drzewami pozwalając zobaczyć conieco 

 

Hiro kocha tarzanie w mokrym leśnym mchu :)

DSC_0286.JPG

DSC_0293.JPG

DSC_0311.JPG

DSC_0316.JPG

DSC_0324.JPG

DSC_0327.JPG

DSC_0328.JPG

DSC_0336.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...