Jump to content
Dogomania

Quincy, Hiro i Masza - Norweska przygoda


jolkablaszczyk

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Hejka kochani. Dawno nas tu nie było. My po przeprowadzdze z Ganddal do Stavanger. Ja ze wzgledu na duza ilość godzin w pracy mam niewiele czasu na cokolwiek. psy, sen, praca, psy, sen, praca.... i tak ciągle... niestety mieszkamy w ścislym centrum Stavanger wiec w koło sam beton. na krotkie spacery mamy tylko do dyspozycji park przykościelny. dzis ze względu na to, że mam wolne poszukałam na google maps jakiegoś zakrzewionego terenu żeby choć Hiro mógł sie wreszcie nacieszyć spacerem, większą przestrzenią i do woli poniuchać  ciekawe zapachy :)

Ze zwględu na to, że jednak kawałek mamy do tego miejsca Maszy nie targałam bo więcej by sie umordowała niż to warte. Dlatego na zdjęciach tylko Hiro. Maszy robię w zasadzie tylko fizjologiczne spacery na ktorych czasem ma głupawkę i troszkę pobryka. Bartek w polsce więc ze wszystkim jestem sama, ale jakos sobie radzimy. Psy są naprawdę dzielne. Nic nie broją, nie niszczą, chyba przesypiają ten czas kiedy jestem w pracy. Radość gdy wracam do domu jest ogromna. Oba psy chyba polubiły nowe lokum bo nie wykazują żadnych oznak stresu. Hirek ma do dyspozycji wreszcie okna na swojej wysokości więc prowadzi monitoring całodobowy :) Masza czasem mu pomaga :) Mieszkamy na 3 pietrze wiec cos tam sobie widzą z tych okien :) Hirek poki co czasem ma zakładany kantar do póki dobrze nie pozna okolicy i nie będzie sie stresował. Gdy jest berzludnie oczywiście go puszczam luzem ale tu ogólnie wiecej ludzi niż na poprzednim miejscu. Mam nadzieję, że to tylko na maksymalnie kilka miesiecy..

Pogoda daje nam nieźle do wiwatu bo ciągle pada deszcz.. całymi dniami i nocami to mokre gówno leci z nieba.... o zimie w naszym regionie oczywiście możemy tylko pomarzyć....tu od lustopada po prostu sie czeka na wiosnę....

No nic to lecim ze zdjęciami z dzisiejszego spaceru z Hiro.....

DSC_0034.JPG

DSC_0031.JPG

DSC_0030.JPG

DSC_0028.JPG

DSC_0024.JPG

DSC_0006.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...