Jump to content
Dogomania

Potrzebuje pomocy finansowej!


Doggmania

Recommended Posts

Witam wszystkich.. Piszę w nietypowej sprawie.. Może zacznę od samego początku.. Mój pierwszy pies kochany kundelek zachorował na Babesziozę, choroba ta jest przenoszona przez kleszcze.. Wydałam na jej leczenie około 300 zł, niedługo musze powtórzyć badanie i nie wiadomo, czy ta choroba nie powróci w ciągu dwóch tygodni.. Mam również drugiego pieska, malutkiego Yorka który waży mniej niż 2kg i w tym samym miesiącu mi zachorowała prawdopodobnie też na babeszioze.. Na początku pojechałam do weterynarza Pan doktor nie interesował się psem, dał zastrzyki, zapłaciłam pieniądze i do domu.. Po 3 dniach nie było żadnej poprawy.. Więc udałam się do kliniki weterynaryjnej.. Niestety co się później okazało.. Klinika była bardzo droga.. Od godziny 00.00 do godziny około 17.. Narosło mi długu aż 300 zł..., a poprawy u psinki żadnej nie było.. W końcu udałam się tam, gdzie mój pierwszy pies był leczony.. Najpierw postawili diagnozę, że była to parwowiroza, teraz jednak zrobili zdjęcie brzuszka, jelita są prawdopodobnie niesprawne.. I prawdopodobnie będzie potrzebna operacja pieska.. Ja już na to pieniędzy niestety nie posiadam.. Mam 4 dzieci które sama wychowuje.. Na leczenie obu piesków wydałam już około 800/900 zł.. Musze opłacić jeszcze mieszkanie i inne rzeczy.. Niestety nie stać mnie na dalsze leczenie i proszę Was o przekazanie chociażby 1 zł, aby mi pomóc..! Ja nie umiem się obsługiwać na tym portalu i nie wiem jak tu Państwo mogą się ze mną skontaktować.. Gdyby Państwo chcieliby mi pomóc, to bardzo proszę o jakiś kontakt przez ten portal.. Lub na email [email protected] z góry bardzo ale to bardzo dziękuję za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Nie zrozum tego źle, ale mało wiarygodna jest osoba, która pojawia się na forum z nikąd w pierwszym poście prosząc o pomoc dla psów, których nikt nie widział i nie przedstawiająca żadnej faktury czy rachunku, diagnozy... no czegokolwiek co uwiarygodniłoby historię. Opowieść chwytająca za serce, problem w tym, że nikt z nas nie wie czy pisze ją życie czy osoba z zacięciem literackim...

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście na maila prześle zdjęcia rachunku z kliniki i wszystkich paragonów. Ja wiem, że niektórzy tak naciągają.. Tyle, że ja naprawdę mam teraz wielki kłopot i nie wiem gdzie się z nim udać, czytałam dużo na internecie, że tutaj czasami robią ludzie takie "akcje charytatywne"

Link to comment
Share on other sites

Jestem z Lublina, doktor prowadząca, piesek jest teraz leczony na ul. Tymiankowej 7 w Lublinie, na maila prześle wszystkie rachunki. Dług mam w tej lecznicy jeszcze 158 zł podajże.. Cała dokumentacja jest tam w lecznicy.. Dzisiaj się okaże, czy będzie potrzebna operacja.. A tutaj można jakoś dodać te zdjęcia?

Link to comment
Share on other sites

Zaraz będę jechać do weterynarza z nianią i zrobię wszystkie zdjęcia, jak mi się uda, ponieważ dokumentacja została u nich, że wszystkimi badaniami. Po godzinie 13 dodam zdjęcia na ten link! Dziękuję za zainteresowanie!

Link to comment
Share on other sites

dokładnie,nawet po 50 zł na miesiac nie powinein robic problemu.zdjęć nie widać.używaj "edytuj",co by nie pisac posta pod postem.

przed zabiegiem powinnas skonsultowac te wyniki krwi i rtg u innego weta,bo moze wogóle nie było konieczności operacji.

Link to comment
Share on other sites

Wrzuć zdjęcia do folderu na pulpicie,następnie otwórz folder i edytuj zdjęcie tj.zmniejsz 640x480.Wejdź na fotosik(wyszukaj w gogle),w fotosiku kliknij na dodaj zdjęcie,pokaże się pulpit i foldery,wyszukaj folder w którym umieściłaś zdjęcie,kliknij na zdjęcie,które chcesz wstawić,po chwili pokaże się zdjęcie w fotosiku,zjedź na sam dół i ostatni link skopiuj,następnie wejdź na wątek i w odpowiedzi w drugim pasku u góry kliknij na ikonkę(zielone drzewko, wklej tam skopiowany link z fotosika okey i gotowe.Zdjęcie powinno pokazać się w Twoim poście.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...