Jump to content
Dogomania

Co z Niej wyrośnie :)


Recommended Posts

Pewnie tematów podobnych było tu już bardzo dużo, ale jak wiadomo, każda psina jest inna, tak więc drodzy forumowicze zwracam się do was z prośbą, czy może ktoś z Was fachowym okiem oceni, i napisze mi czy Aria będzie duża, czy malutka?. Nie ma to dla mnie większego znaczenia, ale kieruje mną czysta babska ciekawość.

 

Aria jest maleństwem ze schroniska, podobno ma 2 miesiące. Jest cudowna, Atos ( nasz drugi pies ) od razu wziął ją pod swoją opiekę, minęło zaledwie kilka dni odkąd jest u nas w domu, ale widać że z każdym kolejnym czuję się tu co raz lepiej.

 

Ale do rzeczy, bo mogłabym się o Niej rozpisywać godzinami :)

Tak jak pisałam wcześniej, Aria ma 2 miesiące, waży około 5 - 6 kilo, wysokość w kłębie 43 cm.

 

Dołączam zdjęcie, i z góry dziękuje za odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Mój piesek jest kundelkiem, ma ponad 2 miesiace i waży 7,3 kg jest ogromny jak na kundelka miał być tylko do kolana a za nie długo przerośnie to kolano czy jest to prawdopodobne że będzie duzy? wszyscy mówią że tak nawet pani weterynarz miał ktoś moze taki przypadek jak ja? nie przekarmiam go ale dalej rosnie w oczach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...