Jump to content
Dogomania

Beznadziejny artykuł T. Borkowskiego w najnowszym "PSIE" (dot. kontroli w hodowlach)


Cybulka

Recommended Posts

W swoich ocenach zawsze staram się być obiektywna. Często jednak bronię Związku Kynologicznego w Polsce, ponieważ szanuję tę organizację i uważam, że jest jedyną godną uwagi, jeśli chodzi o kynologię i hodowle psów rasowych w Polsce. Niestety artykuł „W obronie praw zwierząt” napisany przez Tomasza Borkowskiego, zamieszczony w ostatnim  numerze kwartalnika ZKwP „Pies”  doskonale pokazuje, jak głęboki problem ma ta organizacja z zaślepieniem, które nie pozwala jej dostrzec bardzo istotnego problemu. Problemu, który sprawia, że coraz więcej osób bierze pod rozwagę kupno psa w konkurencyjnych organizacjach, o których ZKwP nawet nie myśli jak o jakimkolwiek zagrożeniu nadal uważając się za monopolistę.

Jestem zdziwiona, że artykuł prezentujący takie podejście w ogóle ukazał się w druku.

Oto mój komentarz do niego: 

Komentarz do artykułu „W obronie praw zwierząt” (Kwartalnik PIES, nr 01/357/2015)

 

Czytaliście już może ten tekst?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Bo gdzie pieniądze wchodzą schodami, zasady ... wyskakują oknem ??!! [żal ... d..pę ściska]


A co miał napisać, przy tej ilości psów w Sasquehannie ? Ja jeszcze rozumiem duże stada beagli czy innych psów myśliwskich,ale tyle ras, psów (choć chyba pogłowie się zmniejsza) wymagających ruchu, jak husky,afgany, tajgan,foksteriery i wiele innych ras, już może tak niewymagających, ale jednak bardziej to przypomina zakład produkcyjny, niż hodowlę.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...