Jump to content
Dogomania

Koty w potrzebie, które stanęły na mojej drodze...


Ferox

Recommended Posts

Dnia 11.09.2017 o 16:10, Tyś(ka) napisał:

Chciałabym pomóc z drapakiem... ale mój na zbyciu to taki też już wyeksplotowany... :( Trzeba by słupki nowym materiałem obszyć. :(((

Części też mile widziane, jeśli nie potrzebne ;)

Prędzej czy później pewnie uda mi się z nich coś sklecić ;)

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Ferox napisał:

Części też mile widziane, jeśli nie potrzebne ;)

Obecnie leżą i się kurzą, więc chętnie przekażę... tylko jak to zrobić?
Ktoś może by jechał do Was od strony woj. lubelskiego? Mieszkam pod Zamościem... ;)
Na pewno domek byłby do oddania, pięterka też:), słupek jak będziecie mieć czym zawinąć to też mogę oddać.
Zresztą, porobię zdjęcia i może tak będzie łatwiej....

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Obecnie leżą i się kurzą, więc chętnie przekażę... tylko jak to zrobić?
Ktoś może by jechał do Was od strony woj. lubelskiego? Mieszkam pod Zamościem... ;)
Na pewno domek byłby do oddania, pięterka też:), słupek jak będziecie mieć czym zawinąć to też mogę oddać.
Zresztą, porobię zdjęcia i może tak będzie łatwiej....

Super, jeśli możesz to prześlij mi na Pw fotki ;)

Bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

A do nas (mieszkam blisko Warszawy) w ostatnią sobotę przyplątała się taka  (chyba) kicia. Może jakiś grzybiarz ja porzucił, bo skąd kicia w lesie? Płakała przy naszym ogrodzeniu na skrawku trawnika otoczona pokrzywami i nie mogła z nich wyleźć. Teraz koczuje w naszym ogrodzie, na dworze w drewutni, nigdzie nie oddala się z posesji. Mąż ma silną alergię i duszność, więc absolutnie nie mogę jej wpuścic nawet na chwilkę do domu, a pcha się bardzo natarczywie i żałośnie miałczy - z czego wnioskuję, że to domowa kicia. Jest czyściutka, tylko wychudzona. Umiesciłam już info o niej na różnych stronach, fb, dzwoniłam do Fundacji i tymczasem zero odzewu. Zal mi jej bo chłodno w nocy, miałczy pod drzwiami, może ktoś ma miejsce lub pomysł, gdzie ja ulokować, by bezpiecznie czekała na swój dom?

sicv0hvup8p9.jpg

kghzytbo4ia7.jpg

 

https://www.facebook.com/olga.betkowska.9/posts/1521791157863853

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...