Jump to content
Dogomania

Z dnia na dzień gasnę... CZY BUNIA WRÓCI DO SCHRONISKA? PROSIMY O POMOC ! :(


Recommended Posts

Cioteczki mam średnie wieści... Bunia a raczej chyba Buniek nadal w schronisku... 

Nastała dziwna sytuacja bo okazało się że to chyba chłopak tzn tak ma napisane w papierach ale sika jak suczka i jest z suczkami

a na dodatek wolontariusze twierdzą że to sunia... a że byłam w schronisku zaraz przed zamknięciem nikt nie kwapił się żeby 

pomóc sprawdzić mi "na własne oczy" jaka płeć... Na dodatek powstaje problem bo jeśli to rzeczywiście Buniek to do Kasi nie może jechać... 

 

Ale się porobiło... 

 

O rany.... kurde, że też nie można było sprawdzić płci, mam nadzieję, że to pomyłka w papierach.

 

I co teraz????

Link to comment
Share on other sites

O rany.... kurde, że też nie można było sprawdzić płci, mam nadzieję, że to pomyłka w papierach.

 

I co teraz????

 

Pojedziemy na spokojnie w przyszłym tygodniu do schroniska i wyjaśnimy tą zagadkę a w między czasie

musimy obmyślić plan B gdzie umieścić psiaka jak okaże się, że to Buniek... kurcze, kurcze... 

Link to comment
Share on other sites

Pojedziemy na spokojnie w przyszłym tygodniu do schroniska i wyjaśnimy tą zagadkę a w między czasie

musimy obmyślić plan B gdzie umieścić psiaka jak okaże się, że to Buniek... kurcze, kurcze... 

 

Mam nadzieję, że jednak to Bunia.

 

Nie jestem ekspertką, ale psiaki raczej nie sikają jak suczki, nie licząc szczeniaków. Trzymam kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

BUNIA,super imie,konto jak Lusi?

 

Tak, konto takie jak dla Lusi :)

 

Mam nadzieję, że jednak to Bunia.

 

Nie jestem ekspertką, ale psiaki raczej nie sikają jak suczki, nie licząc szczeniaków. Trzymam kciuki!!!

 

Też mi się tak wydaje, że psiaaki nie sikają jak suczki... 

Wszystko wyjaśnimy i mam nadzieję, że pozytywnie :)

Link to comment
Share on other sites

Ja też znam psa, który sika podobnie do suczki.

A czemu nie może piesek samczyk jechać do Kasi?

Jakby coś, to 5zł m-nie mogę zadeklarować.

 

Bo Kasia ma u siebie w hoteliku samca zadymiacza i dominanta który nie akceptuje innych samców

tylko suczki i dla spokoju całego stada nie bierze samców :(

 

Dziękujemy za deklarację - na pewno się przyda :)

Link to comment
Share on other sites

Echhhh ,czemu zawsze pod górkę,jak to Buniek,to kto mu użyczy kawałek podłogi chociaż,byle w domu,bo w kojcu jakoś go sobie nie wyobrażam.

Przelałam swoją deklarację do grudnia - 45 zł -  i 50 zł z zakończonego bazarku Kamcanerowego

Link to comment
Share on other sites

A suczki z ktorymi siedzial,to po sterylkach?bo inaczej to tam by wylegarnia szczeiakow byla,chyba,ze Buniek bez jaj,zycie jest pelne niespodzianek!

 

Tak Cioteczko, Buniek jest bez jaj podobno ;)

 

Echhhh ,czemu zawsze pod górkę,jak to Buniek,to kto mu użyczy kawałek podłogi chociaż,byle w domu,bo w kojcu jakoś go sobie nie wyobrażam.

Przelałam swoją deklarację do grudnia - 45 zł -  i 50 zł z zakończonego bazarku Kamcanerowego

 

Ja też sobie nie wyobrażam starego psa w kojcu... 

Dziękujemy za wpłaty :)

to jakim tytułem teraz robić przelew ? Jak psiak ma na imię ?

 

Niech będzie Kulka jak było pierwotnie - będę wiedzieć o kogo chodzi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...