Jump to content
Dogomania

NOWA SKARPETA PLASKATYCH


marmosia

Recommended Posts

Niestety kłopoty zdrowotne opóźniają moją obiecaną pomoc dla skarpety.

Muszę w tym tygodniu zrobić obiecany bazarek a później zrobię dla plaskatych :)

Zdrowia b-b bo to najważniejsze !

Tak na już to w zasadzie parę wnusiowych ubranek na bazarek mam (z tego co jeszcze nie poszło po znajomych) ;)jak się przydają to proszę bardzo.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Skarpeta w razie potrzeby gotowa do przelania potrzebnej kwoty,byłam na wątku,widzę,że jest szansa na adopcję,pomożemy gdyby trzeba było  ogłaszać.

Z tego co pamiętam to DS wyklucza pomoc, nie pamiętam jak z DT.

 

piesek czeka dopiero na swoje miejsce, na adopcje,albo chociaż dom tymczasowy.Jak najbardziej skarpeta może pomóc :)

Link to comment
Share on other sites

Na wątku pisze,że psiaki mają 2 dni opiekę a później nie wiadomo,dlatego napisałam na tym wątku,może ktoś się zgłosi.Poprawiłam swój post,ponieważ źle był zrozumiany.Przeczytałam także,że pekineczce szykuje się DS no i wspaniale.

Link to comment
Share on other sites

Nawet nie wiem,ale nie wpadł mi w oko wątek o Pekinach w potrzebie,a szkoda,jest tylko dla shih

więc jak najbardziej to odpowiednie miejsce do ogłaszania pozostałych plaskatych potrzebowskich :)ale ja mam małe doświadczenie :(

Co na to marmosia?

Link to comment
Share on other sites

Nawet nie wiem,ale nie wpadł mi w oko wątek o Pekinach w potrzebie,a szkoda,jest tylko dla shih

więc jak najbardziej to odpowiednie miejsce do ogłaszania pozostałych plaskatych potrzebowskich :)ale ja mam małe doświadczenie :(

Co na to marmosia?

Jest wątek wchodząc na Forum główne-Grupa 9.

http://www.dogomania.com/forum/topic/21978-pekinczyki-w-potrzebie/page-40

Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

Lusia i Chrupka przeszły standardowe oględziny i badanka. Czy możemy prosić o jakieś wsparcie? :)

Rachunek w załączeniu.

Link to comment
Share on other sites

A ja uprzejmie donoszę, że moje koleżanki szkolne po dyszeczce wspomogły nasze plaskatki. Uzbierało się tego 110 zł. Gotówkę mam ja- przeleję całą kwotę, licząc, że może jeszcze parę dyszek wpadnie, na plaskatkowe konto :D

Link to comment
Share on other sites

Damy stówkę, mam nadzieję, że ciotki się zgodzą ;)

Jasne :)

 

A ja uprzejmie donoszę, że moje koleżanki szkolne po dyszeczce wspomogły nasze plaskatki. Uzbierało się tego 110 zł. Gotówkę mam ja- przeleję całą kwotę, licząc, że może jeszcze parę dyszek wpadnie, na plaskatkowe konto :D

Wspaniałe masz koleżanki!

Uściskaj je od nas :D

Link to comment
Share on other sites


 

Wspaniałe masz koleżanki!

Uściskaj je od nas :D

 

I psiolubne się zrobiły :) Pod presją :) I dyrekcja ma pekina stareńkiego, choreńkiego, który wśród tymczasów Lidziosławy z fcb wypatrzony przez ciotkę marmośkę został i w Bierutowie zamieszkał :)

Uściskam każdą z osobna, na pewno :)

Link to comment
Share on other sites

Damy stówkę, mam nadzieję, że ciotki się zgodzą ;)

 

 

trza dać jak jest z czego brać 

 

A ja uprzejmie donoszę, że moje koleżanki szkolne po dyszeczce wspomogły nasze plaskatki. Uzbierało się tego 110 zł. Gotówkę mam ja- przeleję całą kwotę, licząc, że może jeszcze parę dyszek wpadnie, na plaskatkowe konto :D

 

ja na nikim jakoś wrażenia nie mogę zrobić,straszne jakieś zołzy ;) nawet im po premii nie mogę polecieć,bo nam już dawno temu zabrali ;)

podziwiam i Ciebie i koleżanki :)kusiole :)

 

 :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...