Jump to content
Dogomania

NOWA SKARPETA PLASKATYCH


marmosia

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Kochane plaskate bidy,muszę zawiesić moją deklarację na jakiś czas,do końca września,przykro mi bardzo,ale mam teraz spore wydatki związane z moją Zytką.

Jak się ogarniemy,wrócę ! niby 20 zł...proszę mnie zrozumieć :( 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zapraszam na bazarek dla NSP powoli zbieramy dla Abi,shih ,którą udało się zabrać z nieodpowiedzialnej rodziny,zaraz poszła do nowego ,świetnego domku.Sunia zarobaczona jak mało który pies,zapchlona,nieszczepiona,faktycznie nie mam pojęcia jak egzystowała przy niemowlaku i ciut starszej trójki dzieci :(

Nowa rodzina już po odrobaczeniu też rezydenta i całej ludzkiej rodziny.Uczą małej wszystkiego,nawet miski czy kocyka w domku nie miała,socjalizacja idzie sprawnie bo to domek doświadczony,dotąd miewali na dt bardzo trudne przypadki kocie i psie.

Mała ma padaczkę,czego w starym domu nie zauważono ,niby :( Jest na lekach więc ilość ataków znacznie się zmniejszyła.Czeka ją sterylka,będziemy wspierać tego adopciaka,bo koszty są jak do tej pory już spore.Domek na razie daje radę sam,ale postaramy się pomóc.

 

film ,Abi w trakcie ataku

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Pomocy.Mam ustalony termin dla psa z Lubina do Warszawy,dzisiaj się okazało,że pan zrozumiał LUBLIN ,zła jestem okropnie bo cena płatnego transportu wzrosła do 860 km /475 zł,wszystko ustalone na jutro! sprawa pilna bo pies nie ma dachu,jakiś problem z okiem.

Macie jakiś pomysł ?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bgra napisał:

Pomocy.Mam ustalony termin dla psa z Lubina do Warszawy,dzisiaj się okazało,że pan zrozumiał LUBLIN ,zła jestem okropnie bo cena płatnego transportu wzrosła do 860 km /475 zł,wszystko ustalone na jutro! sprawa pilna bo pies nie ma dachu,jakiś problem z okiem.

Macie jakiś pomysł ?

A skarpeta nie może pomóc? Co to za piesek? Czy jedzie do Kociego Swiata?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

A skarpeta nie może pomóc? Co to za piesek? Czy jedzie do Kociego Swiata?

Nie mamy wyjścia ,jedzie do Nasielska do Kasi Strzeleckiej.

Nic o nim nie wiemy,nie mamy w pobliżu dt,żeby go umyć,obciąć ,zaprowadzić do weta,zdiagnozować bo nigdy nie był.Oko chore to raz,poprosiłam miejscowy Toz to odrobaczenie i odpchlenie.Nie wiemy jak się zachowa w domu.Cudu nie było transport gratis się nie trafił.Idą mrozy,więc trzeba działać szybko.

Chyba tylko skarpeta ...

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Bgra napisał:

Nie mamy wyjścia ,jedzie do Nasielska do Kasi Strzeleckiej.

Nic o nim nie wiemy,nie mamy w pobliżu dt,żeby go umyć,obciąć ,zaprowadzić do weta,zdiagnozować bo nigdy nie był.Oko chore to raz,poprosiłam miejscowy Toz to odrobaczenie i odpchlenie.Nie wiemy jak się zachowa w domu.Cudu nie było transport gratis się nie trafił.Idą mrozy,więc trzeba działać szybko.

Chyba tylko skarpeta ...

A na FB nie da się go rozpropagować tj.zebrać kasę na transport.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...