Jump to content
Dogomania

NOWA SKARPETA PLASKATYCH


marmosia

Recommended Posts

9 minut temu, Anula napisał:

A na FB nie da się go rozpropagować tj.zebrać kasę na transport.

Anula od jakiegoś czasu mamy Skarpetę Plaskatych na Fb https://www.facebook.com/groups/149826375484915/?ref=aymt_homepage_panel

zbieramy jak się da,wydajemy jak się potrzebowski trafi.I albo ta skarpeta na dogo umrze sama,widzisz i tak jest w zasadzie malutki ruch ,albo przelejemy kasę ZA ZGoDĄ tych co płacą na Skarpetę Plaskatych na Fb a tutaj ud link .Albo tutaj wydamy co jest w kasie ?

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Bgra napisał:

Anula od jakiegoś czasu mamy Skarpetę Plaskatych na Fb https://www.facebook.com/groups/149826375484915/?ref=aymt_homepage_panel

zbieramy jak się da,wydajemy jak się potrzebowski trafi.I albo ta skarpeta na dogo umrze sama,widzisz i tak jest w zasadzie malutki ruch ,albo przelejemy kasę ZA ZGoDĄ tych co płacą na Skarpetę Plaskatych na Fb a tutaj ud link .Albo tutaj wydamy co jest w kasie ?

Tak tu jest marny odzew może rzeczywiście dać sobie spokój i na FB rozkręcić pomoc dla plaskatych.

To jutro jedzie ten maluch czy nie jedzie?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anula napisał:

Tak tu jest marny odzew może rzeczywiście dać sobie spokój i na FB rozkręcić pomoc dla plaskatych.

To jutro jedzie ten maluch czy nie jedzie?

Wyrusza około 11 -tej,po drodze nie wiem czy dają jest kolejny we Wrocławiu,mógłby jechać,czekam na odp.

Takie tez jest moje zdanie.A trafić na nas będzie łatwo jak tutaj się zjawi bida do wsparcia.

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Bgra napisał:

Anula wspólnie z Renatą prowadzimy Skarpetkę Plaskatych na Fb,  tzn mnie tam widać a kasę trzyma szefowa :)  zapraszam serdecznie :) Tylko szepnij ,że to Ty :)

jeszcze raz link :https://www.facebook.com/groups/149826375484915/211320242668861/?comment_id=211529599314592&notif_t=like&notif_id=1486465030746094

 

Ja udostępniam chyba link.Piszę chyba bo tak jak napisałam ciężko mi ogarnąć FB.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Fazi, shih tzu, bardzo chory, 5-cio letni maluszek ma nowotwór z przerzutami. Prawdopodobnie nie ma już dla niego ratunku, ale chcemy zapewnić mu godne życie na resztę jego dni. Fazi przebywa obecnie w gabinecie weta. Poniżej link do jego wątku:

A tu bazarek na weta i dobrą karmę:

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, marmosia napisał:

Kochana, nieba bym mu przychyliła... Pieniążki przelane na Twoje konto z dopiskiem "dla Faziego" od Skarpeta Plaskatych. Proszę tylko o potwierdzenie na wątku, jak dotrą.

No, jasne, ze potwierdzę. Marmosiu, napisałam Ci pw z danymi o które prosiłaś.

Link to comment
Share on other sites

Dziś wpłynęło na moje konto 500 zł dla Faziego. Dziś też w godzinach rannych Fazi odszedł za Tęczowy Most. Mam wrażenie, że czekał, aż go stamtąd zabierzemy. Strasznie żle się czuję ze świadomością, że nie zdążył poznać lepszego życia...

 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za pomoc dla Faziego, szkoda ze ta jego historia skończyła się tak strasznie nie udało się pokazać innego życia :(

 Całe rozliczenie z uzyskanych pieniędzy będzie na wątku psiulka.

 Jeszcze raz pięknie dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Zaglądajcie proszę do Czesterka,cudny psiak z problemami ...

Jednogłośnie ;)  został uznany za plaskatego,wszyscy patrzący sercem zgadzają się w 100% :)

dzięki temu nasza skarpetka będzie mogła też go wspierać.

jeszcze zdjęcie na zachętę ;)

fura.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pomocy finansowej potrzebuje piesek w typie pekineczka.Jest w tej chwili w Lecznicy ze złamaną tylną nogą.Już noga jest w gipsie.Lada moment trafi do Miedar.ewu(Basia) szuka dla niego pomocy na cito.Z ostatniej chwili - anecik go przyjmie ale potrzebne na już wsparcie finansowe chociażby na weta i karmę.Bardzo proszę o pomoc dla bidulki.

pies.jpg.50a57f156066ffb1c6141086eff1b877.jpg

http://www.dogomania.com/forum/topic/142458-maleństwa-ze-schronu-błagają-o-ratunek/?page=382#comment-17190031

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 12.12.2017 o 20:23, Anula napisał:

Pomocy finansowej potrzebuje piesek w typie pekineczka.Jest w tej chwili w Lecznicy ze złamaną tylną nogą.Już noga jest w gipsie.Lada moment trafi do Miedar.ewu(Basia) szuka dla niego pomocy na cito.Z ostatniej chwili - anecik go przyjmie ale potrzebne na już wsparcie finansowe chociażby na weta i karmę.Bardzo proszę o pomoc dla bidulki.

pies.jpg.50a57f156066ffb1c6141086eff1b877.jpg

http://www.dogomania.com/forum/topic/142458-maleństwa-ze-schronu-błagają-o-ratunek/?page=382#comment-17190031

 

Dziękuję Anulko,poznałam maluszka osobiście,cudowna kruszynka,Skarpeta wsparła malucha kwotą 200 zł .

Link to comment
Share on other sites

„Aby Święta Bożego Narodzenia były Bliskością i Spokojem,
a Nowy Rok – Dobrym Czasem”.
K.I.Gałczyński
Przyjmijcie proszę te szczere życzenia od  Skarpety Plaskatych 1f642.png :)
Mam nadzieję,że nadejdzie też czas,że te życzenia dla wszystkich zwierząt będą poparte czynem,ustawą.

 

                                              7ed56f0db6ac0bb10992ab258027eff2.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...