Jump to content
Dogomania

gorąco polecam doggie.pl - salon dla piesów


pieskowo

Recommended Posts

Witajcie, chciałabym napisać o moim i mojej Frankie doświadczeniach z salonami pielęgnacji. Nabawiła się traum do kapieli, do suszenia i strzyżenia. W pewnym momencie pogodziłam się z faktem, że zarośnie i koniec z pieknymi fryzurami, bo było to dla niej zbyt strzesujące przeżycie. W końcu, z polecenia, przypadkowo spotkanej na spacerku pani, udałyśmy się do salony na Elektoralnej - w Warszawie. Początek był trudny, bo Frankie buntowała się nie chciała wogóle tam wejść. Jednak fryzjerki zdziałały cuda! Nie wiem właściwie jak to zrobiły, ale i wykapały bez problemu i wysuszyłu i obcięły, a Frankie piękna i uśmiechnięta :) Wczoraj byłyśmy tam poraz drugi, po dwóch miesiącach i nie mogłam uwierzyć w radosć Frankie jak tam weszłyśmy. Wszystko znowu poszło gładko i przyjemnie, bez stresów. Dziewczyny mają świetne podejście do psów! Gorąco polecam, salon doggie studio, przy ul. Elektoralnej 13. Pozdrawiam wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

Nie prościej byłoby napisać zapraszam do mojego salonu, zamiast stosować kryptoreklamę. 

Przypominam Pani wcześniejszy post:

Poszukujemy GROOMERA do luksusowego salonu dla psów w Warszawie

17 kwiecień 2015 - 13:53

Poszukujemy doświadczonego groomera. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy, w miłej atmosferze, a wymagamy udokumentowania ukończenia kursu groomerskiego, doświadczenia oraz miłości do zwierząt, empatii i zaangażowania. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem tel. 514 846 004 oraz pod mailem [email protected].

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...