Jump to content
Dogomania

LOKI,owczarkowaty młodziak POJECHAŁ DO DOMU!!!


Romka

Recommended Posts

Loki ma około roku.Jest dużym psem ,w typie owczarka.Ten młodziutki psiak trafił do schroniska z wiejskiej miejscowosci gdzie podobno przybłąkał się na podwórko do gospodarza.Ale Loki nie wygląda na psa błąkającego się.Dorodny,ma piękną siersć,mocne zęby ,lubi ludzi i szuka z nimi kontaktu.Jest jeszcze na kwarantannie a już dał się poznać jako radosny i kontaktowy psiak.Kiedy podchodzimy do boksu Loki wspina się na łapy i robi wszystko by zwrócić na siebie uwagę.Jak każdy młody psiak wydaje się psiakiem aktywnym.Loki będzie ozdobą każdego podwórka i przyjacielem kochającego opiekuna.Przed adopcją Loki zostanie wykastrowany.Jest zaczipowany,odrobaczony i zaszczepiony przeciwko wsciekliźnie.SZUKAMY DOMU DLA LOKIEGO! KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:604 10 11 65 lub 508 911 774 oraz [email protected]

 

11150887_1622289297986633_30236575444872

 

10314704_1622289314653298_81549740750885

 

11147196_1622289327986630_77447373165153

 

11038573_1622289337986629_75581716421338

 

11156210_1622289357986627_81465160346336

Link to comment
Share on other sites

Loki na pierwszym spacerku okazał się bardzo radosnym i energicznym psem. To naprawdę taki duży dzieciak :D Jest bystry i łagodny ale jego przyszły opiekun musi koniecznie zająć się jego wychowaniem ( teraz jest na to idealny moment- Loki jest młody i zainteresowany człowiekiem). Loki jest kochanym przytulakiem, ale jeśli opiekun będzie go rozpieszczał i nie pokaże czego nie wolno robić, to ten pies szybko wejdzie mu na głowę!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Domek sprawdzony:)

Byłam tam z  moją dobrą Koleżanką, specjalistką od psiaków rasy owczarek niemiecki i z jej sunią Torą, piękną przedstawicielką tej rasy.

Dwoje bardzo młodych ale o dziwo odpowiedzialnych i rozsądnych ludzi.

Przepytałyśmy o wszystkie sytuacje życiowe i raczej  nie mamy obaw.

Stosunek do Tory był wspaniały, chłopak nawet zaproponował suni wodę.

Widziałam dwoje sympatycznych psiarzy , którzy pokochali Lokiego i to on ma być ich psem i tylko on:)

Jedynie transport stanowi problem ale dziewczyna powiedziała ,że będą walczyć o swojego psa :)

Bardzo mnie tym ujęła i mam nadzieję,że Loki pokona te kilometry i dotrze do swojego domu:)

Powodzenia psiaczku:)

Link to comment
Share on other sites

Tyle emocji jednego dnia! :) Opiekunka Lokiego napisała, że młodziak jest bardzo grzeczny, spokojny, widać, że czuje się bezpiecznie. Nie rzuca się na inne psy. Na pierwszym spacerze postanowili spuścić odrobinę Lokiego, ten przychodził na zawołanie. Jest bardzo posłuszny. Co najśmieszniejsze! Do tej pory przestraszył się tylko TELEWIZORA! :D

 

Powodzenia kochany! ♥

 

Na bieżąco będę umieszczała zdjęcia słodziaka jak tylko je dostanę ! :)

Link to comment
Share on other sites

Dostałyśmy list od Lokiego:)

 

*

Czesc! Tu wasz Loki Emotikon smile Chciałem wam podziękowac za wspaniała opiekie i przyjaźń, za nauczenie mnie że warto wierzyć w siebie i cieszyc sie zyciem, gdyby nie wy nie wiadomo co by się ze mną w tym momencie działo a dzieki wam wspanialaym wolontariuszą a przedewszystkim najlepszym przyjaciołom mam wspaniały dom, kochającą mnie rodzine, moja Pani i Pan poswiecają mi 24h na dobe, bawią sie zemna, glaskaja mnie i daja duzooooo miłosci, jestem z nimi dopiero 3 dzien ale bardzo ich kocham, pilnuje ich i nie spuszczam z oczu, chodze za nimi krok w krok a ich to cieszy, dzisiaj uslyszalem za bardzo mnie kochaja i wnosze im do zycia wiele szczescia : )) nauczyli mnie siadac, warowac, przybijac piatke, prosic i chodzic przy nodze Emotikon grin i to wszystko TYLKO w 3 dni !!! Saa wspaniali Emotikon grin brakuje mi tylko moich psich przyjaciol poniewaz tutaj jeszcze nie poznalem zadnego psiaka, czekam na spotkanie z moim starszym bratem Taysonem Emotikon tongue jestem szczesliwy jest mi tu dobrze i to wszystko mam dzieki wam! Emotikon kiss jutro jade z moja rodziną po nową obroże Emotikon smile czuje ze przytylem, jak to mowi moj Pan najpierw masa potem masa :)) bardzooo za wami tesknie ! Ale mam dobrą wiadomosc! Moja Pani zmienia prace gdzie bedzie zarabiala wiecej pieniazkow a to sie wiaze z wieksza iloscia smakolykow!! Ale nie to chcialem powiedziec Pani mi dzisiaj powiedziala ze jeszcze nie teraz ze raczej po wakacjach jak uzbiera wiecej pieniazkow to przyjedziemy do was w odwiedziny i pojdziemy wszyscy razem na spacer!!! Czy to nie wspaniała wiadomość? Emotikon smile Kocham was i dziekuje przesylam dużo liźnięc, i kilka ugryzien w raczki przybijam wam lapke! Wasz Loki "Hidan" ♥

 

11272029_1085994738095252_746359816_n.jp

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...