Jump to content
Dogomania

SYNOQUIN EFA - czy naprawdę taki dobry?


Ela1990

Recommended Posts

Witam. Czy stosował ktoś może u swojego psiaka SYNOQUIN EFA? Na ostatniej wizycie u wet bardzo sobie polecał ten lek, lecz jest on drogi.... :/ Oprócz jego bardzo dobrych komentarzy na ten temat, znalazłam jeszcze kilka, ale jakoś mnie to do końca nie przekonuje czy rzeczywiście on jest taki fanatstyczny w porównaniu np. z CANIVITON FORTE PLUS.

Macie może doświadczenie z SYNOQUIN-em i co o nim sądzicie?

Dodam, że chodzi o 11-letniego psa w typie owczrka niemieckiego, u którego są duże problemy stawowe oraz spondyloza.

 

Pozdrawiam

Ela Wójtowicz

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Właśnie zakupiłam dla małego psa , miesięczna kuracja.  Pies ma mocno obciążone przednie łapy i w jednej zaczyna się coś dziać ( czuć lekką krepitację, czasami się jakby potyka na ta łapę  ) ale nic poza tym, żadnego bólu czy dysfukcji, więc nie wiem czy będę mogła jakoś obiektywnie ocenić działanie preparatu. Liczę na wzmocnienie tego stawu , będę obserwować i dam znać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja zamierzam kupić, bo kolega, który ma starszego psa z wielkimi problemami stawowymi bardzo mi chwalił. Już po tygodniu stosowania  pies chodzi o wiele lepiej, kolega jest zachwycony.

 

Moja 10-letnia olbrzymka ma spondylozę i mam nadzieję ograniczyć jej postęp.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 5 months later...
  • 5 months later...

Faktycznie znalezienie Synoquinu graniczy z cudem, veci nie chcą tego u mnie w miejscowości zamawiać, w końcu ostatnio udało mi się kupić przez internet w sklepie zoona, a same tabletki rewelacja - mój labrador przetestował już chyba wszystko co dostepne i dopiero po synoquinie jest wyraźna poprawa

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Może już troszkę nie aktualne, ale zawsze może się przydać :) 

Ja zamawiam z Anglii http://www.vetpharmacy.co.uk/. Przesyłka kosztuje mnie 10 funtów, ale kupując hurtem po kilka paczek i tak wychodzi mi taniej niż w Polsce. Stosuję u Yorka z zaawansowaną dysplazją od roku Synoquin EFA Capsules (Small Breed Dog) 90's. Tam 90 tabletek kosztuje 34 funty czyli ok.170zł, u nas grubo ponad 200zł. 

Dodam, że efekty są świetne, dziewczynka biega, skacze, chociaż większość weterynarzy skazywało Ją już na wózek. Wcześniej stosowałam zestawienie Hyalutidin DC i Caniviton Advanced, dawało efekty do pewnego momentu, no i wychodziło drożej.

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Amstaff 13 lat, z dnia na dzień ledwo zaczęła wchodzić po schodach, dostaliśmy sinoquin. Niestety bez środków przeciwbólowych pies nie funkcjonuje. Czy pomoże na zwyrodnienia już tak zaawansowane ? Psa trzeba nosić w obie strony po schodach, spacery tylko do najbliższego trawnika żeby się załatwił. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...