Jump to content
Dogomania

zasady przyznawiania championatów


jefta

Recommended Posts

[quote name='yang']Ja chciałam się upewnić, czy na Litwie wystawiając psa w Ch /mając Ch.Pl/ ranga wystawy jest obojętna, żeby za 1 CAC zdobyć Ch.Litwy ? może być to wystawa krajowa czy regionalna również czy tylko międzynarodowa ?[/QUOTE]

musi być międzynarodowa

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 11 months later...

Na początek : witajcie gdyż jestem nowa i nurtujące mnie pytanie pokierowało mnie od razu tu :)
Zastanawia mnie jeden wpis jeśli chodzi o championat Łotwy a dokładnie wpis na ich stronie :" [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]A dog who does not live in Latvia and does not registered in LKF Stud Book could become the [/FONT][/COLOR][B]Latvian Championwith [B]1 CAC sertificate if he/she is the champion of [B]any FCI country[U][COLOR=#ff0000](no matter when he confirmed his championship[/COLOR])[/U] and if the national cynological organization has the agreement with Latvian Cynological Federation about confirming the tittles for their dogs with 1 CAC. [/B][/B][/B]...czyli jeśli jestem na etapie oczekiwania na ChPl a u nich na międzynarodówce dostanę CAC to po przesłaniu już otrzymanego na ręce championatu Polski mam ich championat ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lisbeth']Na początek : witajcie gdyż jestem nowa i nurtujące mnie pytanie pokierowało mnie od razu tu :)
Zastanawia mnie jeden wpis jeśli chodzi o championat Łotwy a dokładnie wpis na ich stronie :" [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]A dog who does not live in Latvia and does not registered in LKF Stud Book could become the [/FONT][/COLOR][B]Latvian Championwith [B]1 CAC sertificate if he/she is the champion of [B]any FCI country[U][COLOR=#ff0000](no matter when he confirmed his championship[/COLOR])[/U] and if the national cynological organization has the agreement with Latvian Cynological Federation about confirming the tittles for their dogs with 1 CAC. [/B][/B][/B]...czyli jeśli jestem na etapie oczekiwania na ChPl a u nich na międzynarodówce dostanę CAC to po przesłaniu już otrzymanego na ręce championatu Polski mam ich championat ??[/QUOTE]

Data wydania ChPL musi być wcześniejsza niż otrzymania CACa na Litwie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Kyu']Data wydania ChPL musi być wcześniejsza niż otrzymania CACa na Litwie.[/QUOTE]

Dzwoniłam i pytałam - jest dokładnie tak jak piszesz. Jeśli chodzi o klase to nie ma problemu i można zgłaszać do otwartej wówczas jeśli do wystawy dojdzie nam ChPl po jednym CACu mamy ichniejszy championat.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...