Jump to content
Dogomania

MIMI - nasza miłość w cudownym DS.


Poker

Recommended Posts

Piękna i do ludzi przesłodka,ale nadal groźnie warczy na nasze futrzaki, nawet robi taki ruch ciałkiem , jakby chciała się rzucić. A one są dużo większe od niej ,a dały się spacyfikować.

Niestety niektóre suczki tak Nika też taka (Emira terierfanki spacyfikowała w jego własnym domu)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam taką podobną sytuację z tymczasowiczką Sawaną.Sawana rządzi a Miki się podporządkował jej.W ciągu prawie dwóch lat nigdy nie podszedł do miski Sawany,jak chce przejść koło niej to okrąża ją,to zachowanie dotyczy pewnych miejsc jak np.legowiska Sawany. Zawsze pierwsza przez drzwi wychodzi na ogród Sawana a za nią Miki.To się chyba nazywa dominacja w stadzie.

Link to comment
Share on other sites

Byłam z Mimi na kontrolnej wizycie. Jej  stan jest wielką zagadka . Objawy nie pasują ani do okresu tuż po porodzie, ani do ropomacicza, ani ciąży prawdziwej czy też urojonej. Dostała jeszcze raz antybiotyk ,mam podawać Galastop i w piątek ponownie do kontroli. Jest planowana jak się tylko da najszybciej sterylka.

Sunia w samochodzie anioł. Została nawet sama 2 razy po 10 minut.Zero lęku, pisków, położyła się na siedzeniu i usnęła. TRochę gorzej je od wieczora , za  to koo już prawie dobre.

Niestety nie ma poprawy z warkoleniem na nasze futrzaki.

Link to comment
Share on other sites

Biedne domowe psiaki :(. Sprowadzą im  do domu taką dominantkę łańcuchową ;) a ta  zacznie od początku zaprowadzać swoje porządki ;). I co przyzwoite psy i kota, mają na to powiedzieć?

Ale...śliczna jest :) ; chociaż  z charakterem ;)

Mam nadzieję, że jej tajemnicza żeńska przypadłość, szybko się wyjaśni :).

Link to comment
Share on other sites

Tak jakby ciuteńkę złagodniała. Burczy, pokazuje ząbki czasami ,ale nie startuje tak mocno do przodu.Futrzaki też mniej okazują strachu i starają się pewniej przechodzić koło niej. One są bardzo mądre i łagodne, moje najukochańsze cudeńka.

Mimi do nas cały czas si łasi,zaczęła zadzierać łapki na kolana, trąca noskiem w rękę ,żeby ją miziać.Jest przesłodka, taka starsza dama z odrobiną jędzy.

 

Mimi na ogródku

 

MIMI_5.jpg

 

MIMI_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy na kontroli. Macica obkurczona, można  sterylizować. Może uda mi się dr Szczypkę "zgwałcić" na sterylkę w przyszłym tygodniu.

A malutka do ludzi przesłodka, ciągle wykłada się brzusiem do góry, niestety nadal czołga się lub pełza.

Na futrzaki poburkuje w zależności od sytuacji. Na szczęście one jakby się mniej tym przejmowały. Odnieśliśmy 2 razy wspólne sukcesy, bo na spacerach było wszystko co trzeba.

Link to comment
Share on other sites

Wiek psa trzymanego w złych warunkach, jest wręcz niemożliwy do określenia.

To prawda, ale on się urodziła u tych ludzi.

Jak ktoś się w niej zakocha to i wiek nie będzie istotny.A zakochać się można, oj można.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...