Jump to content
Dogomania

Czy suka w ciży wymiotuje?


lora

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

u mnie suka nic nie chciala jesc...przez cala ciaze... tanczylam grozilam prosila... jak juz cos tam wziela do pyska to zwymiotowala po chwili... cyrk na kolkach...a teraz moje wnuki po tej suni maja juz prawie 4 miesiace:loveu: prawie osiwialam przez nia do weta dzwonilam bardzo regularnie(ze tez mnie nei zatlukl;) ) i co? i okazalo sie ze... suka sama jednak wie czy ma jesc czy nie ma jesc i na sile kije od szczotki nie popcham ;) teraz cieszylam sie jak baran e suka je ktora nigdy nie lubila jest... no i przestala jesc tzn zjada polowe swojej dawki...ale cos je, bo Ninul nic nie chciala jesc... ehh tak to jzu jest z matkami polkami i nami babciami :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='Emilia z Lassie']No moja sunia sheltie jest w 26 dniu ciąży, od paru dni nie je suchej karmy (jesteśmy na Acanie i Hill's) Dziś wymiotowała i miała biegunkę, a od kilku dni ma luźny stolec.
Teraz dostaje kurczaka z ryżem i witaminy do tego, myślę, ze wystarczy.[/quote]
Ciąża jest potwierdzona? Byłaś na USG ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Emilia z Lassie']Pysia, narazie nie bylismy na USG, mam duże watpliwości, czy ona sobie na to pozwoli... Jednak zachowuje się podobnie jak inna moja suka gdy jest w ciaży, więc myślę, że wszystko będzie dobrze bo ma wszystkie objawy ciaży. :-)[/quote]
A czy teraz byłaś na USG ? Bo coś mi spokoju nie daje....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 2 months later...

Pewnie, że możliwe. Moja suka (lada dzień rodzi) w 2,3 i 4 dniu ciąży wymiotowała. Później był chwilowy spadek apetytu i nagły wzrost:) Teraz (ostatnie 2 tyg ciąży) nie ma apetytu. I oprócz tych pierwszych dni, potem nie zdarzało się jej wymiotować

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Suka 2 tyg. po kryciu. Nic nie je, wymiotuje nawet wodę. Wizyty u wetów nic nie wniosły. Podejrzewano, że coś zjadła bo w wymiocinach pancia znalazła kawałek plastiku. Zrobiono RTG z kontrastem - nic nie ma - kontrast przeleciał przez cały układ pokarmowy. Wyniki wszystkie w normie: morfologia, mocz, biochemia, USG nerek, nie ma gorączki... Wszystko gra. Niby. To już drugi dzień. Czy znacie takie przypadki ciężkiego początku ciąży??? Ja jestem w kropce - moje sunie nigdy tak ciąży nie przechodziły.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...