Jump to content
Dogomania

Pies po biegu/zakwasy ??? POMOCY


kubek31

Recommended Posts

WItam posiadam owczarka niemieckiego ma 12lat dzis po dlugiej przerwie pobieglem z nim do lasu okolo 1km i zaczely mu sie trząść rece i wrocilismy pies zledwośćia wrocil do domu a teraz lezy i zledwoscia  chodzi tak go bola tylnie i przodnie lapy ze zledwoscia chodzi czy to sa zakwasy przejdzie mu to po jakims czasie czy to cos powaznego ?

Link to comment
Share on other sites

teraz to nie ma jak musze poczekac po swietach mozna tak czy to jest pilne.. ??? ale dlaczego z  kregosupem od biegu co on nie biegl caly czas to nie ma zakwasów wieczorem wydawalo mi sie ze lepiej pies chodzil mozesz mi wytlumaczyc dlaczego ? ;/

 

 

Mozesz mi wytlumaczyc co sie stanie jesli nic sie z tym nie zrobi co psa czeka boje sie bardzo o mojego pupila ;/ ?????

Link to comment
Share on other sites

Dlatego, że nawet młodych psów nie zmusza się do biegu bez przygotowania i wcześniejszego zbudowania kondycji. Najpierw niech zbada psa weterynarz, sprawdzi serce i kondycję ruchową (stawy, kręgosłup), zapytaj czy lekarz pozwala mu biegać. Jak tak, to stopniowo zaczynaj od krótkich dystansów w lżejszym tempie.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze zglosze sie do wete ale dopiero po swietach to jak nawet ma problemyz kregoslupem to psu nic nie bedzie???(w czasie swiat jak nie pojade z nim to sie mu cos stanie ?)...pies odpoczywa nie wychodzi nigdzie nawet z nim nie chodze ...

Link to comment
Share on other sites

Dzieki ze napisaliscie co psu moze dolegac :) Wczoraj to chodzil to prawie nie umial szedl powoli zledwoscia dzis juz biegl i normalnie chodzi jak go dotykalem wszedzie to nic go chyba nie boli bo tak by piszczal albo chcial ugryzc...

 

 

Mozecie powiedziec jak by mial cos z kregoslupem to jak bym mu dotykal to by go bolalo ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...