Jump to content
Dogomania

ogary NN


carmen888

Recommended Posts

kochani mam do Was prośbę. Czy możecie pomóc mi znaleśc jak największą liczbę danych i zdjęc dotyczącą psów i suk wprowadzonych do KW?
Czy znacie ogary inne niż:
AGAR
LALA
ŁOWNA
GAWRA
PSOTA
PSOTA
BOHUN
PALA
Czy dysponujecie zdjęciami, którymi możecie się tu podzielic? Byc może łatwiej byłoby przekonac ludzi, żeby spróbowali ze swoimi psami postarac się o wpis do KW a nie od razu rezygnowac, bo np ich suka jest trochę za ciemna.

Proszę napiszcie co wiecie w tym temacie, będe bardzo wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Wiem na pewno o jeszcze jednym przypadku
ZORKA ze schroniska z Mielca trafiła do mnie dokładnie rok temu przez łańcuszek ludzi dobrej woli. Do ksiegi wstepnej została wpisana dzieki Hani w połowie sierpnia zeszłego roku. Teraz jesteśmy już po trzech wystawach, na pierwszej Zorka dostała ocenę doskonałą, na tej drugiej się na niej nie poznano, ale to to nas nie zraziło i na trzeciej dostała bardzo dobrą. Próbowała też tropienia na ścieżce i chyba bardzo jej się to podoba. Będziemy próbować dalej. A poza tym, choć na początku była strasznie zalękniona, teraz jest wspaniałym, miłym psem i to chyba najważniejsze.:multi:
Nie jestem pewna czy mam dobre informacje, ale chyba jeszcze jeden pies ZAGRAJ też wszedł na tą droge, ale on chyba nie był ze schroniska, tylko odzyskany z budy.

Link to comment
Share on other sites

ja owego czasu urządziłam sobie swoistego rodzaju ogariadę z jednym z panów na allegro, który sprzedawał psy - po półogarce i rodowodowym ! psie. On mi właśnie wyrzucał inbredy, że ten "moj" związek to i owo ;) a ja mu wrzucilam ta liste, troche go zaskoczylam :) A teraz tak z ciekawości chciałabym się dowiedziec o innych ogarach :) oczywiście Zagraja już znam, mimo że on mnie znac nie może, bo ani nie mam rasowe psa ani nic :cool3: Zorka... oczywiście jak ja ją mogłam pominac, też pamiętam, że czytałam o niej na dogo. Za bardzo nie umiem się tu poruszac i dlatego rzadko zaglądam, ale jest tu kooopa informacji :) A CZY PSIAKI NN mają jakieś potomstwo? albo czy jest planowane?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...