Jump to content
Dogomania

Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Jutro mijają 4 miesiące, a ja wczoraj przepłakałam pół wieczoru siedząc przy komputerze i oglądając zdjęcia i filmiki z Semurkiem. Bardzo za nim tęsknię:( Mam trzy wspaniałe ogonki, kocham je bardzo, ale Semik był tym jedynym najkochańszym. 

Cięzko było w Sylwestra myśleć, że on, który tak bardzo bał się strzałów leży tam zupełnie sam i nie mogę go zabrać, wywieźć gdzieś daleko jak to robiliśmy co roku, żeby zminimalizować te odgłosy. W tym roku zostaliśy w Warszawie i tylko Barsiczka się bała, ale dużo mniej niz jak żył Semik. Jego strach udzielal się jej bardzo:( Ale on mial generalnie wpływ na wszystkich dookoła. Kocham go bardzo mocno i strasznie tęsknię za rozmową z nim, za jego ogonkiem i najpiękniejszym uśmiechem świata:(

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam bardzo za pamięć o Semiku Kochane Dziewczyny!

Nie poszłam dzisiaj do pracy. Myślałam, że pojadę z psiakami do Semurka, ale po porannym spacerze zakopałam się w koce i przespałam prawie cały dzień. Obudziłam się na popołudniowy spacer z psiakami:( Nie byłam niewyspana, ale moja głowa postanowiła chyba wyłączyć się na cały dzień. Dawno nie zdarzyło mi się coś takiego:( 

Teraz zapowiada się bezsenna noc, którą spędzę pewnie na oglądaniu zdjęć Semurka. Te ostatnie kilka dni wyjątkowo intensywnie o nim myślę. 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak dużo mam zdjęć z ostatniego dnia życia Seminia. Mój syn, który przyleciał do Polski dzień wcześniej wziął aparat i robił zdjęcia Seminkowi, nam razem... To najdroższa pamiątka dla mnie. Każde zdjęcie pokazuje jak bardzo był już zmęczony i uświadamia mi, że nie mogłam postąpić inaczej, a mimo wszystko czuję się czasami jak zdrajca i pewnie tak już zostanie:(

Semurek do końca był dla mnie najpiękniejszy:

 

Semurek01.jpg

Semurek02.jpg

Semurek03.jpg

Semurek04.jpg

Semurek05.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O Jezu.... Ewuniu.... popłakałam się....

Ależ wzruszające są te zdjęcia......

Strasznie Ci współczuję....

Nie obciążaj się decyzją.... obiecywałaś Seminiowi, że nie pozwolisz Mu cierpieć....

Semisiu[*]

Ty Najpiękniejszy i Najdzielniejszy Panie Psie - jesteś naszym Bohaterem, na zawsze!!!

Semurek01.jpg.034d0653dc2a6c5df53797303f352002 - Kopia.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2017 o 23:35, Sarunia-Niunia napisał:

O Jezu.... Ewuniu.... popłakałam się....

Ależ wzruszające są te zdjęcia......

Strasznie Ci współczuję....

Nie obciążaj się decyzją.... obiecywałaś Seminiowi, że nie pozwolisz Mu cierpieć....

Semisiu[*]

Ty Najpiękniejszy i Najdzielniejszy Panie Psie - jesteś naszym Bohaterem, na zawsze!!!

Semurek01.jpg.034d0653dc2a6c5df53797303f352002 - Kopia.jpg

Pięknie to zrobiła Berni :)

... mądre spojrzenie ma Semiczek, przygląda się z góry ... i czekam pewnie, chciałby powiedzieć... wierzę w to!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochane moje, może macie pomysł na jakieś miejsce dla jednej suni z tego wątku? Jedna z nich ma już DT w Warszawie i będzie to prawdopodobnie bardziej wycofana biała sunia. Ruda Perełka jest całkowicie adopcyjną sunią i bardzo potrzebuje znaleźć jakieś miejsce do 12 lutego:( Trafiłam na ich wątek przypadkiem i nie mogę przestać o nich myśleć. Chciałabym jakoś pomóc, bo ta ruda Perełka nie przestaje mi chodzić po głowie, a czwartego psa nie mogę wziąć do domu:(

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
12 godzin temu, Sarunia-Niunia napisał:

Semińku Kochaniusi...

wczoraj minęło 5 miesięcy...

dzisiaj chcę zostawić Ci serduszko walentynkowe...

Pamiętamy Kochany!!!!

 

94449_dlon_serce_skrzydla.jpg

Dużo przedwczoraj myślałam o Seminiu, ale już bez łez. Jakoś tak spokojniej i z większą pewnością, że nie dało się dłużej byc razem. Wątpliwości,poczucie winy powoli znikają, choć kto to wie, kiedy znowu uderzą we mnie?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Dużo przedwczoraj myślałam o Seminiu, ale już bez łez. Jakoś tak spokojniej i z większą pewnością, że nie dało się dłużej byc razem. Wątpliwości,poczucie winy powoli znikają, choć kto to wie, kiedy znowu uderzą we mnie?

Jak emocje się uspokoją, to i wątpliwości powinny przestać Cię męczyć. Buziaki.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Semińku[*] nasz Ukochany...

jakoś ostatnio często moje myśli biegły do Ciebie Skarbie...

to już 9 miesięcy, jak odszedłeś... jesteś w naszych sercach dzielny Panie Psie...

mam nadzieję, że wylegujesz się błogo na zielonych łąkach i spoglądasz na nas zza chmurek...

Ewuniu, buziaki i przytulanki.... dla całej Waszej Wspaniałej Rodzinki!!!

13786_1177913526.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...