Jump to content
Dogomania

Mała Dusia-Duszka już w swoim domku :)


Mortes

Recommended Posts

Kiciula od piątku ma znowu możliwość wychodzenia w teren. Dzięki temu zorientowała się, że jest zdecydowanie chłodniej niż przed "aresztowaniem" z powodu ropnia na łapie. Uświadomienie spadku temperatur znacząco wpłynęło na wzrost apetytu. Pani Kiciula ładuje michy na czysto, co się dawno nie zdarzało :))) 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

Kiciula od piątku ma znowu możliwość wychodzenia w teren. Dzięki temu zorientowała się, że jest zdecydowanie chłodniej niż przed "aresztowaniem" z powodu ropnia na łapie. Uświadomienie spadku temperatur znacząco wpłynęło na wzrost apetytu. Pani Kiciula ładuje michy na czysto, co się dawno nie zdarzało :))) 

I prawidłowo - trzeba przygotować się na nadchodzące chłody.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
5 godzin temu, Poker napisał:

Bardzo łatwy utwór , fajny zespół. Gdzieś go wynalazła ?

Dusia lubi ich słuchać?

Myślę, że ładny miało być :)))

Pańcia uwielbia piękne wokale. Szczególnie musicalowe: Upiór w operze, Koty, Notre Dame de Paris,...

Ale popowe też. A-ha są wyjątkowi. W każdym czasie kariery tworzą z wielkim wyczuciem. 

2017

 

1985 

To samo a... nie tak samo :))) 

I głos Mortena rozpięty między 5 oktaw :D 

A co do mojego lubienia muzyki :))) to dzięki "tańczeniu" z Pańcią, przestałam być samochodowym rzygaczem. Więc polubić trzeba było. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lalcia w fioletach

 hoho jak modelka

a zdjatko z adopcja tez urocze

 u nas rozpakowywanie wyglada takoz samo hihi

 moja ukochana wsycko musi najpeirewej samiucka sprawdzic

 a przewaznie mnostwo fantuskow jest dla mojej

 wiec tym bardziej kofa panow przesylkowiczow

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem bez lajków, ale ma mam pytanie - skąd ta zima drepcze? Do nas dotarło nawet więcej  białego puchu, musiałam wyjąć łopatę do odgarniania śniegu. Żeby było ciekawiej - trzonek się rozleciał i trzeba było zaliczyć sklep. Nowa łopata, bo trzonków w sprzedaży nie ma, brak myślenia w narodzie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Nesiowata napisał:

Jestem bez lajków, ale ma m pytanie - skąd ta zima drepcze? Do nas dotarło nawet więcej  białego puchu, musiałam wyjąć łopatę do odgarniania śniegu. Żeby było ciekawiej - trzonek się rozleciał i trzeba było zaliczyć sklep. Nowa łopata, bo trzxonkow w sprzedaży nie ma, brak myślenia w narodzie.

 

35 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Tak się przyglądam i chyba z Podlasia, ale Dusia lepiej wie ;) We Wocławiu tylko dachy leciutko białe, nic ponad to.

Mam sprawdzone informacje źródłowe, że od Suwałk duje!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...