Jump to content
Dogomania

Mała Dusia-Duszka już w swoim domku :)


Mortes

Recommended Posts

Moje koty zawsze kochały grzejniki :) Ale Marianek (w DS przechrzczony na Lucjana) wygrywał wszystko, jeśli chodzi o poszukiwanie ciepła :)

Albo grzejnik...

5a9168edf2837_Zdjcie0402.thumb.jpg.273a463e5634274fa5b24b1ac0ef0982.jpg5a9168ee791d9_Zdjcie0404.thumb.jpg.26b14c16aed36ed895e7d063f9151784.jpg

Albo nasi ówcześni rezydenci (na zdjęciu Filipek - Marianek - Rysiek)

5a9168ecdaf87_Zdjcie0307.thumb.jpg.78eecee15eb1dac9a2d2d929e44b22df.jpg

Albo mój sweter - taaak, on tu leży w moich ramionach jak małe dziecko :)
5a9168ebf35bf_Zdjcie0295.thumb.jpg.8bb79c8f4c2d95094298f2c396f0a34f.jpg

To był jeden z nielicznych kocich tymczasów, za którym ryczę do tej pory. Wyjątkowy. :) I wyjątkowo ciepłolubny.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kurtkę mam ciepłą ale w łapinki zimno pierońsko :( aż noszę czasem w górze z tej nieprzyjemności. 

Wróciłam ze spacerku. Łapki z soli umyte. Jajeczko dostałam smażone lekko ścięte, a pańcia to takie niezdrowe sobie zrobiła na makaronie podsmażanym i jeszcze z żółtym serem. Usprawiedliwieniem tylko MROZISKO!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Trzymaj się Duśka zimno, bo chwilowo nie ma innej opcji. U nas, na szczęście, nie ma zbyt wielkich problemów z solą (no bo wsi chodników solą się  nie  sypie - jak na razie), ale kawałeczki lodu to włażą w łapki i też  trzeba podskakiwać na trzech łapkach (czasem chciałoby się na dwóch, ale jakoś nie wychodzi).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

U nas też soli duuużo! Dlatego biedny pan pies miał komendę "trup" i wszystkie kapciochy między opuszkami zostały obcięte. Potem sól wymyta po spacerze, łapki porządnie wysmarowane. Bo o dziwo, jakoś nikt go nie chce przenosić przez ulicę... a przecież taki leciutki jest :D Waży zaledwie 18kg :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...