Jump to content
Dogomania

Mała Dusia-Duszka już w swoim domku :)


Mortes

Recommended Posts

20 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

 Czasem potwornie nieprzyjemnie zaskakuje na spacerach.

... albo podczas drzemki na podwórku jakiś tydzień przes sylwestrowym szaleństwem. Parę lat temu mój gamonio sobie drzemał smacznie na dworze (bo jako młodzieniec lubił w dzień obserwować co się dzieje na ulicy) i nagle ktoś rzucił fajerwerk na nasze podwórko... niemal pod psie łapy :( Tak go to wystraszyło, że teraz mamy straszny kłopot... :( on panika, ja ogromny ból i smutek...

Link to comment
Share on other sites

A  nie mówiłam, że mądra dziewczyna! U nas zabawki w miarę długo są całe, ale Misiek potrafi czasem coś "załatwić" na stałe, Żuje dopóki nie zaczną  sypać się wióry. Na szczęście  - niezbyt często. No, ale dziadziuś ma swoje prawa, trzeba mu wybaczyć. Dziewczyny nie mają takich problemów.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 4.01.2018 o 22:30, Dusia-Duszka napisał:

Gdyby czasem kontrolnie zajrzała tu Mysza2, to uprzejmie donoszę, że smok ma się doskonale.

5a4e9b4782d92_IMG_20171230_180226(Kopiowanie).thumb.jpg.d26a15d6a1dcd4e5264ecb9f0be95510.jpg

Ciągam go ze sobą na różne akcje-sytuacje, a on to dzielnie znosi.

Pańcia tylko go trochę igłą z nitką podrasowuje, bo biedak czasem nie wytrzymuje napięcia. 

Kontrolnie zaglądam i trwam w podziwie i niedowierzaniu:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ale sunie są podobne do siebie.

Dziura pomału troszkę się zmniejsza,ale pozostanie na zawsze. Ja ciągle ryczę w środku na myśl o mojej suni, której już nie ma z nami od 46. lat.

Nasza Kulka też ma jadalnię na parapecie jednego okna ,a na drugim podusię.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Śmigaj Duśka - to samo zdrowie. A koty zawsze wolą ciepło. Chociaż u mnie akurat jak w powietrzu czuć wilgoć to koty śmigają za drzwi, a psy trzeba zapraszać aby łaskawie wtszły zrobić siusiu (po całej nocy). No, ale mówią że nie ma reguiy bez wyjątku. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...