Jump to content
Dogomania

Mała Dusia-Duszka już w swoim domku :)


Mortes

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nigdy nie widziałam TYLE wody...

Pierwszego dnia się bałam trochę,... przyznam. Huczy to to, chlapie, się pcha na ląd. 

59907a2be27e1_Zdjcie0642(Kopiowanie).thumb.jpg.0979cb8141c9662d8ddde42da7bab9af.jpg

Piasek za to był niesamowicie przyjemny.

Na wierzchu ciepły, suchy, a jak na chwilę włączyłam moją koparę, to pod spodem wilgotny i chłodny.

59907a3cda501_Zdjcie0650(Kopiowanie).thumb.jpg.adc3ffb718d07e2e8805a7deb3c6132a.jpg

Jak się nakopałam, to sobie pospałam. Relaksik rewelacja! 

59907a53da3c5_Zdjcie0827(Kopiowanie).thumb.jpg.cad3cae378d20ae65d55ed8f51852e48.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.08.2017 o 23:54, Dusia-Duszka napisał:

Że tak dosadnie stwierdzę z dumą: NIE RZYGAŁAM!

Coś mi się w żołądku pobudzało po jednym razie w każdą stronę trasy ale zwrotki nie było. Zahamowałam. Wytrwałam. Metody pańci są bardzo skuteczne :)

dzielna Dusia

Link to comment
Share on other sites

Ależ niunia miała super wakacje........aż zazdroszczę ( ale wcale nie złośliwie ),  bo ja nie miałąm hi..hiii. Ja to  dopiero w październiku na kilka dni się wyrwę w Bieszczady jak zorganizuje odpowiednią opiekę dla swoich psiaków.  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.08.2017 o 23:45, Mortes napisał:

Dusiu ależ miałaś fajowe wakacje :) Troszkę Ci zazdroszczę ;) Ja uwielbiam morze ... no ale na razie mogę tylko pomarzyć [...]

 

3 minuty temu, doris66 napisał:

[...] Ja to  dopiero w październiku na kilka dni się wyrwę w Bieszczady jak zorganizuje odpowiednią opiekę dla swoich psiaków.  

No tak dziewczyny, stadko ze sobą zabrać (?????), to jest problem. Niemożliwością wręcz. 

Moje człowieki mają tylko mnie i panią Kiciulę, która zaakceptowała zaufanych sąsiadów jako karmicieli, głaskaczy i wpuszczaczo-wypuszczaczy przez drzwi domu :))) Człowieki wymieniają się tymi funkcjami z tymi sąsiadami. 

A warunkiem wyjazdu gdzieś jest zawsze: "że przyjmują tam psy". Ja to z człowiekami wszędzie mogę, bo istotka - nie chwaląc się - doskonała jestem. Nawet przy stole nie żebrzę - w miejscach publicznych tylko oczywiście. W domu to różnie bywa: u pańci... nie, bo taki numer nie przejdzie ale u pańcia... u mojego pańcia... oj ten to ma miękkie serducho dla Duchy Dżiabaduchy.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
17 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Wczoraj pierwszy raz jechałam z moim pańciem samochodem sama. Na przednim siedzeniu sama bez kolanek pańci. Umiem to, sama umiem to :) Jestem super grzeczna!

 Zabrakło mi znów reputacji - jesteś Dusiu wspaniała!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Rano ze spaceru przyniosłam szyszkę. Zima idzie, więc zbieram zapasy. Pańcio nie zauważył, że taki super skarb wrzuciłam do domu wchodząc przez próg. A teraz całe mieszkanie jest szyszkowe. Moje legowisko jest szyszkowe. Pod stołem jest szyszkowo. Na fotelu jest szyszkowo. Ogólnie wszystko uszyszkowiłam. A Pańcia się śmieje, że dziwne szczotki do zębów wybieram :)))

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Znacie takiego psa,...

co jak leżą w dostępnym miejscu smaczki w otwartej torebce (bo pańcia zapomniała rano schować) i pachną niemiłosiernie i wystarczy tylko bryknąć na krzesło,...

to ich przez cały dzień nieobecności pańci nie ruszy??? 

To właśnie ja! 

Niemożliwe!

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Nesiowata napisał:

Niemożliwe!

O, o, o, to właśnie to powiedziała pańcia jak wróciła z pracy: Niemożliwe!

Myślała, że po nażarciu się wszystko w naszej wspólnej budzie będzie zarzyg... wymiotowane przeze mnie. A tu nic nie ruszone i czyściutko. Ja jej od razu pokazałam, że wiem, gdzie smaczki leżą i cały dzień ich tu pilnowałam.

Dała mi za to aż 3 i to bez się uczenia czegoś. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.09.2017 o 16:57, Dusia-Duszka napisał:

Znacie takiego psa,...

co jak leżą w dostępnym miejscu smaczki w otwartej torebce (bo pańcia zapomniała rano schować) i pachną niemiłosiernie i wystarczy tylko bryknąć na krzesło,...

to ich przez cały dzień nieobecności pańci nie ruszy??? 

To właśnie ja! 

Dusiu, ja takiego nie znam:)

Poza Tobą oczywiście:):), mądra, dobra dziewczynka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...