Jump to content
Dogomania

Mała Dusia-Duszka już w swoim domku :)


Mortes

Recommended Posts

Właśnie wróciłyśmy od wetów. Coroczny "przegląd techniczny" i szczepienia :) Ja to luzik. Ale Kiciula... ta to dała koncert w kontenerku w samochodzie. I w poczekalni też. Diwa operowa normalnie.

Pobadali, pozaglądali tu i ówdzie i ciach dwie szpryce mi w tyłek. 

Kicia miała gorzej. Ona już jest Pani Starsza (11 lat) i krew jej oprócz badań zwykłych pobierają kontrolnie. 

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wpadł na nasze podwórko perszing, no normalnie perszing. Taki nakręcony, rozpędzony, zwariowany terier! Najpierw startował do mojej sąsiadki bokserki. Ale duża jest i go ofuknęła ostro. A później mnie wypatrzył. Nie miałam ochoty na kontakt z tym wariatem i stanowczo mu to okazywałam. A ten nic! Tylko heja za mną i heja! Pańcia go szczapiła za obrożę. Na szczęście miał tam telefon do swoich pańciów i imię: Bej, na które zupełnie nie reagował. Szarpał się, wierzgał i wyrywał w moim kierunku. Dopiero jak go pańcia za słabiznę łydkami ścisnęła to trochę oprzytomniał i przysiadł. Dobrze, że jego człowieki reagowały na numer z obroży i odebrały telefon o wariacie. Chwilę później był po niego pan, który już go szukał po osiedlu. Okazało się, że świr zrobił podkop pod ogrodzeniem i zwiał. 

Tak to właśnie ogrodzenia pilnują stworzenia. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 31.07.2017 o 22:02, Mysza2 napisał:

Dusiu remont trzeba jakoś przetrwać, człowieki też go nie lubią, a zrobić trzeba:).

Pilnuj, żeby Ci smoka nie wyrzucili:)

Takiej możliwości nie ma. Trawniczek mi nieco spaprali wykopami i cementami i innymi takimi syfami. Ale pokazuję temu moju smoku, że da się przeżyć. Chyba, że nas ten bluszcz zarośnie, co to go pańcia nie ma czasu ogarnąć i w ryzach trzymać. 

5981ba84af280_Zdjcie0628(Kopiowanie).jpg.cf184dc1bcb8519c485bbb2df35c29f2.jpg

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...