Jump to content
Dogomania

3kg. maleństwa gryzione przez psy - Ustka...stara sunia i młody piesek...potrzebne deklaracje


temikotka

Recommended Posts

Z bazarku 

zakonczonego 

po polowie dla bidaczkow i dla Loni 

jest dla biedaczkow  55zl 25 gr 

 http://www.dogomania.com/forum/topic/146420-rozliczam-wysylam-pieniazkidziekuje-kramik-malutki-co-uleczy-troszke-smutki-dla-3kg-malenstw-bezdomnych-i-dla-loni-do-16-kwiecien-g-2200/

 

num konta mam juz Twoj temikotko 

 wysylam dzis 

 pozdrawiam i sciskam ogromnie za lepsze zycie tych biedaczkow

Link to comment
Share on other sites

Dotarły wpłaty od Ewy Gonzales 55,25zł i od Sonek666  90zł.

Dziękuję pięknie :)

 

Na razie nikt nie chce się zgodzić zrobić kojec i budę, w necie nie ma co patrzeć bo mały kojec to min 800zł.

Muszę coś pokombinować.

Póki co słyszałam ze była tam SG, nakazali powiększenie tego otworu w murze do pomieszczenia za kojcem, mają iść na rekontrolę. Ciekawe czy to cokolwiek da, zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Byłam tam dzisiaj, chociaż ten otwór powiększyli, więc pies ma teraz wejście do sporego pomieszczenia. Babcia obiecywała, ze wezmą kogoś zeby powiększył ten kojec, albo chociaz zabrał tą przegrodę. Zobaczymy czy się wywiąze z obietnic...

W każdym razie na razie jest lepiej niż było.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi natomiast o wpłaty i wydatki to proszę o dyspozycje na co przeznaczyć uzbierane pieniądze(niecałe 150zł) bo to nie wystarczy na kojec na pewno. Jeśli będzie taka dyspozycja to przekażę pieniążki na jakiegoś innego psiaka z dogo, bo nie wiem jak tu sytuacja będzie wyglądać, wg mnie nadal jest tam najwyżej średnio, ale wg schronu i TOZu jest nienajgorzej.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli można, to pieniądze z mojego bazarku przeznaczę dla Bartka, który jest na minusie http://www.dogomania.com/forum/topic/138381-bart%C5%82omiej-pies-kt%C3%B3ry-nie-rozumie-co-sie-z-nim-dzieje-dt-na-cito-i-deklaracje/page-29#entry16217309 Czyli nie bedę ich już przesyłać.

  Czy pieniądze z bazarku Sonki można podzielić? - połowę dla Bartka i połowę dla jakiejś Twojej biedy?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

mam pytanie do wszystkich: jako ze nie jestem mile widziana na tym gospodarstwie, a kontrole wypadły ''dobrze'' :/   to juz w tym miejscu nie widzę za bardzo mozliwości pomocy.

Natomiast jest potrzebująca sunia do sterylki, sterylką zawiadować będzie Kinia098, czy mogłabym przekazać te niespełna 150zł. na ten cel?

Dzisiaj albo jutro wstawiłabym zdęcie, po zabiegu wstawię też rachunek od wetki. Jeśli nikt nie ma nic przeciwko to sunia mogłaby mieć zabieg już w piątek

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani, wiem że to może być trochę nachalne, ale nie mogę zaprzepaścić szansy na wygranie 1000zł na sterylizacje !

FaniMani ogłosiło konkurs. Tutaj schemat postępowania, żeby oddać glos i zwiększyć szanse na wygraną Fundacji Szare Bure i Łaciate. Fundacja ta prowadzi akcję Powszechnej Sterylizacji, dzięki której przez pierwszy rok działalności wysterylizowanych zostało 1006 kotów.

 

1. Klikamy Lubię to dla profilu Fanimani https://www.facebook.com/faniManifaniMani?fref=ts
3. Klikamy Weź udział
4. Zatwierdzamy (OK) pobranie przez aplikację danych z naszego konta fb
5. Piszemy w kilku słowach/zdaniach, dlaczego pomaganie organizacjom non-profit jest ważne. Spośród tych wypowiedzi wybierane są codziennie dwie, te osoby nagradzane są talonami do wykorzystania w wybranych sklepach
6. Piszemy nazwę organizacji, którą chcemy zgłosić: Fundacja "Szare, bure i łaciate"
7. Klikamy zapoznanie się z regulaminem, ukończone 18 lat i co tam jeszcze jest
8. Zgłaszanie organizacji trwa do północy 6 czerwca.
Link to comment
Share on other sites

mam pytanie do wszystkich: jako ze nie jestem mile widziana na tym gospodarstwie, a kontrole wypadły ''dobrze'' :/   to juz w tym miejscu nie widzę za bardzo mozliwości pomocy.

Natomiast jest potrzebująca sunia do sterylki, sterylką zawiadować będzie Kinia098, czy mogłabym przekazać te niespełna 150zł. na ten cel?

Dzisiaj albo jutro wstawiłabym zdęcie, po zabiegu wstawię też rachunek od wetki. Jeśli nikt nie ma nic przeciwko to sunia mogłaby mieć zabieg już w piątek

 

11425492_867069953346543_382188717527948

 

11391223_867069950013210_134056727008125

 

11407092_867069933346545_333123786316946

 

11049978_867069983346540_105381107973552

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...