Jump to content
Dogomania

3kg. maleństwa gryzione przez psy - Ustka...stara sunia i młody piesek...potrzebne deklaracje


temikotka

Recommended Posts

musze Wam pokazać te psiaczki ktore mi najbardziej leza  na sercu...nie mam z kim sie tym podzielic, moze cos poradzicie...

Do psiaczków trafiłam chcac wysterylizowac wiejskie kotki.Psiaczki przebywają pod Ustką. Było 5 psow i 5 kotów. 2 młode kotki zaginęły, została matka( wyciełam) icórka i syn(tez wyciełam)

Te młode to był obraz nedzy i rozpaczy, kosc na kosci, cudem znalazłam im dt i chyba w czwartek pójda do fajnego ds.

Natomiast psy...starą maciupką sunię wycięłam, choc według "włascicieli" nie ma po co, bo nie miewa ostatnio mleka, to jakby sie urodziły to by i tak zdechły :(    

Natomiast problem nie jest do konca rozwiązany, psy nie dojadają, gryzą się o jedzenie, nie mają bud...wode maja dopiero jak kazałam postawić...Zgłosiłam to do schronu, ale chyba nie bardzo się przejeli, jest tak jak było, dokarmiam je raz w tygodniu, bo to daleko...rzucają się na jedzenie...Duzy pies, stara kotka i 2 niezbyt duze psy jakoś sobie dają radę. Ale najbardziej leżą mi na sercu 2 maleńkie, ok. 3kilowe...ta cięta starsza sunia i jej młody synek, który jest przerażony, psy go gryzą, odpedzają od kazdego kawałka jedzenia...Jest taki chudy :(  dzisiaj karmiłam go widelcem, bo inaczej wszystko mu zabierały...Ogłosiłam je na kilku portalach, w tym wyroznione olx i nic...co robić?...

 

piesek

 

pies3_1_jpg_300x300_q85.jpg

pies2_1_jpg_300x300_q85.jpg

pies1_1_jpg_300x300_q85.jpg

pies4_1_jpg_300x300_q85.jpg

 

sunia

suka1_1_jpg_300x300_q85.jpg

suka2_1_jpg_300x300_q85.jpg

suka3_1_jpg_300x300_q85.jpg

 

 

Rozliczenie:

 

wpływy:

Ewa Gonzales  -55,25zł.

Sonek666        -90zł

 

wydatki:

 

sterylizacja czarnej suni  -150zł.

Link to comment
Share on other sites

Piesek jest młody, ok. roku, jest bardzo uległy, więc myślę ze z jego strony powinno być ok. A w jakim wieku jest dziecko? Czy wie, że psiaków nie można męczyć itp, jest już na tyle duże żeby to zrozumieć. Zauważyłam jedną sytuację jak psiak chciał podgryzać dla zabawy, ale nie ma w nim na pewno agresji, jak pisałam jest uległy i zastraszony.

Link to comment
Share on other sites

ludzie sami nie wiedzą ile ma.Myśle ze min. 7, a moze miec powyzej 10. Mało je, dużo leży. Psa niejako wciskam znajomej która miała stamtąd 2 kociaki na DT, więc nie chciałabym jej obciążać kosztami. Ona się o psa nie prosiła, zgodziła się go wziąć ew., ze względu na sytuację...

 

edit: znajoma jednak sie wycofała...

Link to comment
Share on other sites

temikotko, jeżeli pani bierze psa do DS na siłę wciśniętego, to nie wróży to dobrze.. Tak mówi doświadczenie w adopcjach psów. Można się spodziewać za jakiś czas zwrotu .Może lepiej potraktować ten dom jako tymczasowy i szukać psu DS.

Link to comment
Share on other sites

pewnie, że można :)  Juz trochę znam tą Panią i wiem ze zwrotu by nie było ;)

 

Dzięki niej wiele zwierzaków ma dom, sterylizuje tez za moją namową kotki.

 

Zeby nie być gołosłowną wklejam zdjęcie kotków które dzięki jej dt znalazły super dom, , ich rodzenstwo podejrzewam zmarło z głodu lub chorób :(

Chociaz tym się udało :)

 

[url=http://wstaw.org/w/3iDT/]s1_jpg_300x300_q85.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...