Jump to content
Dogomania

Lisio za TM :((( Żegnaj psiaku kochany...


Recommended Posts

i jestem u Liska:))Jak pisalam na starym watku zalegam z oplata za luty i marzec....niestety chwilowo mam problemy finansowe....podejrzewam,ze wszystko sie w maju wyklaruje i wtedy wszystko ureguluje...wybaczcie cioteczki....

Witaj z powrotem u Lisia Kocurku:):)

Ważne, że jesteś z nami:):)

Link to comment
Share on other sites

i jestem u Liska:))Jak pisalam na starym watku zalegam z oplata za luty i marzec....niestety chwilowo mam problemy finansowe....podejrzewam,ze wszystko sie w maju wyklaruje i wtedy wszystko ureguluje...wybaczcie cioteczki....

Witaj z powrotem u Lisia Kocurku:) :)

Ważne, że jesteś z nami:) :)

 

Dokładnie! witaj Kocurku :)

 

 

jestem Myszko i podniose Lisia

teraz wiem ze zyje i ma co jeść.

 

Świetnie, że jesteś z nami! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jestem...moja deklaracja jest aktualna.

 

Super, że jesteś i dziękujemy, że podtrzymujesz deklarację dla Lisia :)

 

Masz nowy nr konta? bo nie pamiętam czy Ci wysłałam, chyba nie mogłam wysłać priva...

 

 

 

 

Zapiszę Lisia

 

Dziękujemy, zapraszamy w odwiedziny :)

Link to comment
Share on other sites

Zaglądanie bardzo mile widziane, bo bardzo nas już malutko zostało na Lisiowym wątku:) :)

 

no ale też dołączają i nowe ciocie:)

 

I jedno i drugie prawda (pierwsze - niestety, drugie - na szczęście ;) )

 

 

śledziłam losy Lisia na starym wątku i teraz przybiegam na nowy.

 

Świetnie! witamy serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

byłiśmy z Lisiuńką na badankach kontrolnych bo już taki starowinek powoli się z niego robi i dyszy chłopak trochę a to nawet  nie upały jeszcze..

wyniki nie są za dobre, dość brzydkie są 2 wskaźniki watrobowe i trzustkowe podniesione, to oznacza że niunio musi brać pastyki na wątrobę, jeść chudziutkie jedzonko i enzymy trzustkowe  do jedzonka.  Jeśli chodzi o to dyszenie to jest kłopot wyniki są niejednoznaczne, Lisio tak bardzo się denerwował wizytą w gabinecie że ani osłuchowo ani  ekg nie wyszło poprawnie, najprawdopodobniej mamy do czynienia z rozedmą i  trochę ma już powiększone serduszko. Przydałoby się zrobić zdjęcie rtg płucek ale Lisio akurat należy do biedulków, które bardzo źle znoszą zabiegi wszelkie, a ew. narkoza do zdjęcia z tymi kiepskimi wynikami wątroby i trzustki jeszcze dodatkowo by te organy osłabiła. Póki co mam mu podawać karsivan i zobaczymy.

20190107_162751_Film3-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...