Jump to content
Dogomania

Lisio za TM :((( Żegnaj psiaku kochany...


Recommended Posts

Ja również byłam/ i jestem ;) /   niestety spóźniłam się :(     ale lecę i jeszcze raz oblecę ;)  

Proszę o pomoc, gdzie ja mam wpłacić Liskowe pieniążki?   wprawdzie jeszcze brakuje mi jednej chyba wpłaty ale  już mogła bym zrobić przelew, mam nadzieję ,że będę często zaglądała do Lisia :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, anica napisał:

Ja również byłam/ i jestem ;) /   niestety spóźniłam się :(     ale lecę i jeszcze raz oblecę ;)  

Proszę o pomoc, gdzie ja mam wpłacić Liskowe pieniążki?   wprawdzie jeszcze brakuje mi jednej chyba wpłaty ale  już mogła bym zrobić przelew, mam nadzieję ,że będę często zaglądała do Lisia :)

Już Ci kochana ślę nr Liskowego konta.

I będzie nam wszystkim bardzo miło, jak czasami wpadniesz :)))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, brzośka napisał:

Już Ci kochana ślę nr Liskowego konta.

I będzie nam wszystkim bardzo miło, jak czasami wpadniesz :)))

  Jest!  dostałam numer konta Liska i pieniążki natychmiast poleciały, będę wdzięczna Brzosiu jak dolecą za potwierdzenie :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.06.2018 o 21:35, brzośka napisał:

Oczywiście :)

Bardzo dziękuję za potwierdzenie, mam fajną wiadomość! haha.gif ciocia Bakusiowa ,sypnęła groszem Liskowi i wpłaciła 100zł więc jeszcze będzie ,dokładka dla dziadka!  70zł :)  czy przelać na to samo konto?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

Bardzo dziękuję za potwierdzenie, mam fajną wiadomość! haha.gif ciocia Bakusiowa ,sypnęła groszem Liskowi i wpłaciła 100zł więc jeszcze będzie ,dokładka dla dziadka!  70zł :)  czy przelać na to samo konto?

Wow, bardzo cioci Bakusiowej dziękujemy:):) Tak na to samo konto do "księgowej' :):)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.06.2018 o 09:26, anica napisał:

Bardzo dziękuję za potwierdzenie, mam fajną wiadomość! haha.gif ciocia Bakusiowa ,sypnęła groszem Liskowi i wpłaciła 100zł więc jeszcze będzie ,dokładka dla dziadka!  70zł :)  czy przelać na to samo konto?

Wpłynęło, dziękujemy!!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
7 godzin temu, Mysza2 napisał:

Dla Lisia poleciało 355 zł z bazarku:) Bardzo pięknie wszystkim dziękujemy:)

I doleciało Elu :))) Zaraz potwierdzę na wątku.

 

7 godzin temu, anica napisał:

Dobrze ,że dziadzio ma takie kochane "dobre duszyczki"  przy sobie , dobrze że jesteściebuzki.gif

Przypominam, że Ty też przyczyniłaś się do tego, że Lisio ma konto na plusie :)))

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Weekendowe serdeczności zakochany.gif

Dnia 5.07.2018 o 17:24, brzośka napisał:

I doleciało Elu :))) Zaraz potwierdzę na wątku.

 

Przypominam, że Ty też przyczyniłaś się do tego, że Lisio ma konto na plusie :)))

Dziękuję, mam nadzieję nie zapomnieć o Lisku :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.07.2018 o 22:18, Mysza2 napisał:

W żadnym wypadku nie zapominaj:):) Tak nas już tutaj malutko:)

Wprawdzie z pamięcią u mnie , coraz gorzej... ale Lisek i grono Aniołków ,które się nim zaopiekowały, tak potrafi chwycić za serducho, że raczej nie-sposób jest zapomniećserce.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...