Jump to content
Dogomania

FANNY z Radys delikatna, wrażliwa czekoladka już w DS :))))


Florentyna

Recommended Posts

Kochani, w związku z tym, że Popcorn pojechała do domku, kolejna sunia dostanie szansę na nowe życie.

Oto Fanny - pozwolę sobie zacytować opis wolontariuszek:
"FANNY - urocza, biało-brązowa suczka - przy czym brąz jest w bardzo apetycznym, mlecznym odcieniu - a całość przyozdobiona pięknymi, bursztynowymi oczami. Bardzo miła i grzeczna, nieco wystraszona - co raczej typowe dla delikatnych schroniskowych suczek. Młodziutka; a przynajmniej połowa życia już jej upłynęła w schronisku. Bądźcie więc dla niej wyrozumiali, zwłaszcza na początku, gdy będzie się bała nowości i przepraszała, że żyje. Bo to minie szybko - i z pewnością wkrótce będzie normalnym, wesołym psem, cieszącym się z życia adekwatnie do wieku. Fanny bardzo potrzebuje bliskości ludzi - tylko wówczas rozkwitnie. I dobrze byłoby, aby to nastąpiło jak najszybciej.
Fanny ma ok. 1,5 - 2 lat. W schronisku przebywa od marca 2014r.
KOJEC: IX - 21
NR: 5070"

Co prawda jutrzejszy transport z Radys nie doszedł do skutku, ale dzięki uprzejmości wolontariuszek, które jeżdżą do Radys fotografować psiaki, Fanny zabierze się z nimi w drodze powrotnej.
Kolejne smutne oczęta, w których chciałabym zobaczyć radość i spokój.
Jestem pełna obaw, czy nadal będziecie z nami, ale mam nadzieję, że nas nie opuścicie. Spójrzcie tylko w te oczy :(

Link to comment
Share on other sites

Pozostało w "spadku" po Popcorn - 318,00 zł

WPŁATY KWIECIEŃ
Katarzyna Aleksandra S. - 25,00 zł
Anna P. - 50,00 zł
Izabella M. - 25,00 zł
Agnieszka B. - 20,00 zł
Łącznie wpływy na dzień 30.04 - 438,00 zł


WYDATKI KWIECIEŃ
hotelowanie kwiecień - 290,00 zł
sterylizacja + sukienka - 225,00 zł (z czego staram się dzięki Mazowszance13 o zrefinansowanie sterylki w Akcji Sterylizacja w kwocie 200 zł)
zaczipowanie, szczepienie przeciw wściekliźnie, odrobaczenie - 80,00 zł

Łącznie wydatki kwiecień - 595,00 zł

Funny zostawiła minusowy stan konta w wysokości -157,00 zł.
Wpłaciłam 165,00 zł (150,00 zł z mojego bazarku + 15,00 zł dodatkowo)

Nadpłata w wysokości 8,00 zł przejęła Pianka :)

******************************************************************************************
Aktualizacja 28.05.2015 - dostaliśmy zwrot za sterylizację Funny z Fundacji Ostatnia Szansa w wysokości 200,00 zł. Pieniążki te przechodzą dla TITO :) Bardzo dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

Suczka piękna, a Florentyna wspaniała :)

I wielkie brawa dla osoby piszącej teksty do ogłoszeń :) Nadal anonimowa ?

 

Co do finansów to oczywiste jest, że Pianka podzieli się z nową koleżanką. W końcu będą dzieliły wspólny pokój.

 

Jak przyjdzie czas sterylki to mogę zgłosić ją do Akcja Sterylizacja. Trochę trwają formalności, ale zawsze zwracają za zabieg.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki uprzejmości dwóch dzielnych dziewczyn, które jeżdżą do Radys fotografować psiaki, Fanny przyjechała w sobotę wieczorkiem do Warszawy (dokładnie do Marek). Pojechałam razem z koleżanką (Kejciu dzięki :) ), bo nie byłam pewna jaki poziom strachu napotkamy.
Z samochodu wyskoczyła mała psinka, mega otwarta na człowieka, ogon mało co jej się nie urwał. Nie wiedząc czego się może po nas spodziewać, pokładała się co chwila na brzuszek poddańczo.
Wyruszyłyśmy w dalszą drogę do Nutusi (kolejne dzięki :) ), gdzie Fanny spędziła noc. Postanowiłyśmy ją od razu wykąpać, skoro noc miała spędzić w ciepłym domku. Czyściutka i pachnąca noc spędziła w łóżeczku :) Sami zobaczcie :)

Link to comment
Share on other sites

Dziś rano wyruszyłyśmy w drogę do hoteliku Psia Chata.
Fanny trochę niepewna, szybko się wszystko wokół niej w ostatniej dobie zmieniało, więc mogła czuć się zdezorientowana. Pierwsze wrażenia o Fanny - bardzo cichutka, delikatna, nienachalna, w samochodzie jakby jej nie było. Lubi przytulanki.
Zdjęcia z hotelu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...