Jump to content
Dogomania

MUFKA - mam nie tylko imię !!!!! Mam Przyjaciół !!!!!!


Recommended Posts

Dziękuję za pomoc dla Mufinki.

Wczoraj byłam cały dzień we Wrocławiu ale Danusia dała mi znać o tym cudzie:) i już jestem umówiona na wtorek w kwestii odbioru i transportu suni do Sosnowca , gdzie zostanie odebrana.

Link to comment
Share on other sites

A teraz wiadomość z ostatniej chwili

 

Mufka w poświąteczny wtorek opuszcza schron !!!

 

Czeka na nią miejsce w domowym hoteliku ,ale pojawiła się też inna ewentualność.

Nic nie napiszę,dopóki nie będę pewna na 100 %.

Jestem wredna,wiem że jesteście baaardzo ciekawi,ale nie chcę zapeszać

 

jak dobrze, że za kilka dni Mufeczka opuści schronisko. Skręca mnie z ciekawości i trzymam kciuki za sunieczkę!!!

Link to comment
Share on other sites

Wpadam w biegu ,żeby nadrobić zaległości! Danuniu, jesteś wielka,wspaniała i kochana! Wielki cmok :) trudno będziemy musiały wytrzymać! a wiesz ze ja tak też mam... jak coś ważnego się dzieje, na czym mi bardzo zależy, to nie mówię nikomu! (tylko się nie śmiejcie ale ?!)  wierzę że ktoś może... zapluść złymi myślami?!.  Elik kochana link otrzymałam i zobaczymy?... ale chyba tak jak napisałam... niestety skończy się na otrzymałam! nie wyrabiam ;)

Basiu, ja jeszcze nie byłam w Afrikanarium ale skoro tak się podobało, to może w Święta? :)

Link to comment
Share on other sites

A teraz wiadomość z ostatniej chwili

 

Mufka w poświąteczny wtorek opuszcza schron !!!

 

Czeka na nią miejsce w domowym hoteliku ,ale pojawiła się też inna ewentualność.

Nic nie napiszę,dopóki nie będę pewna na 100 %.

Jestem wredna,wiem że jesteście baaardzo ciekawi,ale nie chcę zapeszać

Danusiu moja koffana - masz na sumieniu mój brak spokojnego snu :P z powodu tajemniczości, ale i tak Cię koffam, za to co robisz  :P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To,tylko 5 dni bo wcześniej nawet nie miała szans wyjścia ze Schronu,no a "aż" bo każdy z nas by pragnął aby nawet już dzisiaj mogła Mufeczka wyjść.No nic trzymajmy mocno kciuki i cieszmy się,że Mufeczka ma wielką szansę na nowe lepsze życie a przede wszystkim na leczenie.

Link to comment
Share on other sites

Może i dlatego, że czarne podpalane rządzą moim sercem, ale to zdjęcie wyjątkowo mnie rusza - skurczone w sobie, zestrachane, zrezygnowane maleństwo, całkowita apatia. Kurczę, czy to nie może już być poświąteczny wtorek?!

Muffinko, trzymaj się kochanie 

Link to comment
Share on other sites

Może i dlatego, że czarne podpalane rządzą moim sercem, ale to zdjęcie wyjątkowo mnie rusza - skurczone w sobie, zestrachane, zrezygnowane maleństwo, całkowita apatia. Kurczę, czy to nie może już być poświąteczny wtorek?!

Muffinko, trzymaj się kochanie 

 

Ja mam w domu dwie takie suczynki czarne podpalane. Obie z koszmaru. Jedna ma  DS już z osiem lat, a zabrana interwencyjnie z koszmaru E. Biedrzyckiej, a druga na DT od stycznia ze schronu. Ta od Biedrzyckiej wyglądała podobnie, jak Mufka :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...