Jump to content
Dogomania

MUFKA - mam nie tylko imię !!!!! Mam Przyjaciół !!!!!!


Recommended Posts

Zapiszę się u sunieczki. bardzo smutna bidulka. 8 latek to jeszcze nie staruszka... U mnie chwilowa zapaść finansowa. Jak się podniosę to wesprę Mufeczkę

 

Witamy u Mufki,tak,wiem że 8 lat to niby nie staruszka,ale Mufka wygląda na dużo starszą,może uda nam się dowiedzieć czegoś więcej o niej,dlaczego trafiła do schronu,ile czasu tam jest,czy nie ma jakichś kłopotów ze zdrowiem

Link to comment
Share on other sites

Jest już trochu deklaracji, to może spiszę, żeby była jasność na co możemy liczyć.

 

Deklaracje jednorazowe:

coś :) - Anula

 

Deklaracje stałe:

 

10,00 zł - Sybil

10,00 zł - cancer43

10,00 zł - elik

10,00 zł - ania75

Link to comment
Share on other sites

Jest już trochu deklaracji, to może spiszę, żeby była jasność na co możemy liczyć.

 

Deklaracje jednorazowe:

coś :) - Anula

 

Deklaracje stałe:

 

10,00 zł - Sybil

10,00 zł - cancer43

10,00 zł - elik

10,00 zł - ania75

Ja myślę o 100,00zł.Może to być deklaracja stała rozłożona na 5 miesięcy tj.po 20,00zł.Jak wolicie.Z tym,że zaznaczę,że DT musi być domowy,bez bud,kojców itd. ponieważ takie mam zasady,nie wspieram hotelików,DT z tym ustrojstwem.

Link to comment
Share on other sites

Od wczoraj myślę o Mufce!.. na razie cieniutko u mnie z pieniążkami( jak tylko się ogarnę finansowo to na pewno będę pamiętać o Mufce, Blekim i jeszcze jest dziadziuś od Gusiaczka) na razie ... sterylka mojej Laluni :)

Danuniu, wiesz że jeszcze(mam nadzieję!  chyba że Alzhajmer) nie złamałam słowa ;)

a Ciebie koffam... kocham... Ty wiesz ;)

 

... aaa... a może? któraś ciocia zrobi bazarek?  to mogłabym dołożyć troszeczkę fantów :)

Link to comment
Share on other sites

Od wczoraj myślę o Mufce!.. na razie cieniutko u mnie z pieniążkami( jak tylko się ogarnę finansowo to na pewno będę pamiętać o Mufce, Blekim i jeszcze jest dziadziuś od Gusiaczka) na razie ... sterylka mojej Laluni :)

Danuniu, wiesz że jeszcze(mam nadzieję!  chyba że Alzhajmer) nie złamałam słowa ;)

a Ciebie koffam... kocham... Ty wiesz ;)

 

... aaa... a może? któraś ciocia zrobi bazarek?  to mogłabym dołożyć troszeczkę fantów :)

 

Ja koffam bardziej  emoty077.gif

 

Z bazarkami to się trzeba wstrzymać do czasu uzbierania deklaracji,

 .Jakby dało się uzbierać tak 150 - 180 zł można zacząć myśleć o zmianie miejsca pobytu Mufki i wtedy bazarki będą potrzebne i to bardzo ,bo i na przegląd generalny u weta trzeba mieć kasę

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zestawienie deklaracji

 

Deklaracje jednorazowe:

....100,00 - Anula pod warunkiem, że będzie hotelik domowy bez bud, kojców itd.

....100,00 - Elisabeta

=================

....200,00 zł

 

Deklaracje stałe:

.....10,00 zł - Sybil

.....10,00 zł - cancer43

.....10,00 zł - elik

.....10,00 zł - ania75

.....10,00 zł - Jasza do grudnia 2015 r.

.....50,00 zł - Usiata

=====================

...100,00 zł

 

To już się sporo uzbierało :)

Link to comment
Share on other sites

Jakie maleństwo przestraszone, ogonek podkulony, no i moje ulubione - czarne podpalane. Akuratnie stała się zwalnia bo Pysieńka idzie do swojego domku toteż daję 50 zł miesięcznie dla biedusi

 

Usiata, jak Mufkę zobaczyłam, to zaraz mi się jakoś z Twoim awatarem skojarzyła... ;)

A bardzo mi się Twój awatar podoba. :)

Link to comment
Share on other sites

Usiata, jak Mufkę zobaczyłam, to zaraz mi się jakoś z Twoim awatarem skojarzyła... ;)

A bardzo mi się Twój awatar podoba. :)

A bo ja kocham takie czarne podpalane :D (do Kajtuna też mnie zaniosło podobnie); w moim awatarze to dzikuska Usia, która także początkowo ogonek miała prawie przyklejony do brzusia, a człowiek to był wróg - teraz to bardzo kochana rozrabiaka.

Dlatego tak kombinuję po cichu, żeby Mufkę pokazać TZ'owi, może co wyskrobie z portfela; oczywiście tak całkiem przypadkiem  ;) (tyle że TZ będzie w domu w poniedziałek dopiero...) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja koffam bardziej  emoty077.gif

 

Z bazarkami to się trzeba wstrzymać do czasu uzbierania deklaracji,

 .Jakby dało się uzbierać tak 150 - 180 zł można zacząć myśleć o zmianie miejsca pobytu Mufki i wtedy bazarki będą potrzebne i to bardzo ,bo i na przegląd generalny u weta trzeba mieć kasę

... to poczekamy z bazarkami!... a ja się policzę z kaską i zobaczymy co mogę? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...