Jump to content
Dogomania

Problem z maszynką GTS 888


effaw

Recommended Posts

Czy miał ktoś problem z tą maszynką? Używam jej juz od jakiegoś czasu ale dopiero teraz zaczęły się schody. Problem dotyczy nożyków które mi "wyskakują" z maszynki w trakcie pracy. Dokupiłam dobre nożyki ostera i andisa, ceramiczna wyskakuje od samego początku jakby nie mogła się wpasować w maszynkę. To nie jest całkowite wyskoczenie tylko jakby się wysuwała i zaczyna "latać" na boki - przez co nie można strzyc psa. Fakt mam hawańczyka z dość bawełnianą sierścią ale jak sprawczałam u gromerki ostrze u niej działało bez zarzutów.

Wczoraj na niewyskakującą założyłam nakłądkę metalową WAHL w celu cięcia na 13mm i zaś ta sama sytuacja - wyskakuje/wysuwa sie i nie mogłam ostrzyc psiaka.

Co jest nie tak z moją maszynką?

Prosze o pomoc bo dość zainwestowałam w cały sprzęt i się chyba załamię ja będę musiałą znowu płacić co miesiąc za strzyżenie u fryzjera.

Ewa

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Już wiem co dolega mojej maszynce - pękła mi ta metalowa czarna blaszka która przytrzymuje ostrze :) nowe znalazłam koszt 25 zł. w Sewingu szkoda tylko że doszłam do tego dopiero wtedy gdy kupiłam już sobie nową maszynkę mosera :( i porównałam jak to wszystko wygląda , więc pozostało mi tylko chyba sprzedać GTS z którego także byłam bardzo zadowolona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...