Jump to content
Dogomania

Pomoc dla suni


agusia123547

Recommended Posts

Witam mam nie mały problem mam psa ma 12 lat wabi się Karamba ,niestety jest chora ma guza nie małego potrzebuje na operacje, nie stać mnie gdyż samotnie wychowuję troje dzieci i nie pracuje.Proszę o jakiekolwiek wskazówki nie mam już siły ,je ,pije,wczoraj na guzie zrobił się malutki otwór i leci jej osocze .Byłam w nocy u weterynarza uzyskałam jedną rade jak nie ma pani pieniędzy to najtaniej będzie uspać.Serce mi się kraje bo nie mogę jej pomóc.Dodam że operacje nie jest tania pies jest duży.[attachment=10486:CAM00149.jpg]

 

Link to comment
Share on other sites

Teak byłam u kilku lekarzy niestety nikt nic nie gwarantuje,a koszt operacji 1000zł  plus pobranie wycinka 150,badanie krwi serduszka to wszystko dodatkowe koszta.Powiedział także że można zrobić to od końca czyli operacja osłuchanie potem badanie reszty.

Link to comment
Share on other sites

to cos ci dużo liczą,u "mojego"weta zapłaciłabys za ten guz bez badania histo(bo po powyzszac koszty,nawet zły wynik nie spowoduje że psa uspisz od razu po otzymaniu wyniku-prawda?)ok 200-250 zł.uważam że zabieg sterylizacji od razu z tym guzem jest sporym obciażeniem dla suczy

co roku jest taka akcja-marzec miesiacem sterylizacji-gdzie można zabieg wykonac dużo taniej.jest to akcja ogólnopolska

Link to comment
Share on other sites

mozna połaczyc o ile rozmiar guza na to pozwala,nie nalezy zapominac ze oparacja na listwie mlecznej t nie jest wycięcie samego guzka ale takze marginesu i byc może węzła chlonnego o ile guz znajduje się w dolnym pakiecie.małe guzy-ich wycięcie, jak najbardziej mozna połaczyc z zabiegiem sterylizacji.jak pisałam wyżej-można zapłacic teraz w miesiacu marcu za sterylke taniej a za guz zapłacic"normalnie".

agusia123547 

tak,za wycięcie guza -wielkości malej pomarańczy z narkozą zapłaciłabys ok 250 zł,po połaczeniu,o ile dałoby sie to zrobic ze sterylka,w tym miesiacu(akcja)-500zł

tak jak pisała teresa-pytaj,bo w każdym gabinecie wet sa inne ceny,nie ma stałej jednej narzuconej.niektórzy weci na siłę winduja ceny

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...