Jump to content
Dogomania

Kinder niespodzianka


abra_cadabra

Recommended Posts

Skąd jest ta tendencja do doszukiwania się rasy w kundelkach? ;)

A z ciekawosci :) Kupujac psa z hodowli znamy jego rodzicow i duzo o nim wiemy a znajdujac lub biorac ze schroniska niewiele wiec ciekawosc kaze sie doszukiwac :) Ja nawet nie wiem ile lat ma moj pies rok temu oceniono go na 8+ a w tym roku vet mu dal nie wiecej niz 7 :)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Piesek jest sliczny :)                                                       

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

11081155_829627790419540_739051979567802

Waga 6,2 kg :) Zaczęły wypadać zęby więc pewnie ma gdzieś między 4-5 miesiącem ;-) 
Strasznie zdolna dziewczyna!

 

 

Też mi się kojarzy z wyżełkiem. Piesek jest prześliczny i ma piękne ubarwienie. A poza tym super zachowanie z Twojej strony, że nie przeszłaś obojętnie obok tego pieska. Pewnie będzie średniej wielkości. Czekam na jego kolejne zdjęcia :) Cudo!

 

Chyba nikt normalny nie przeszedł by obok! :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11081155_829627790419540_739051979567802

Waga 6,2 kg :) Zaczęły wypadać zęby więc pewnie ma gdzieś między 4-5 miesiącem ;-) 
Strasznie zdolna dziewczyna!

 

 

 

Chyba nikt normalny nie przeszedł by obok! :)

 

Jaka ona śliczna, napatrzeć się nie mogę. Uratowałaś jej życie!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Przepiękny pies. Widać, że jest szczęśliwy. Bardzo ładne ubarwienie i uwielbiam takie duże uszy. Też kiedyś znalazłam szczeniaka na ulicy, ale na żal nie zdążyłam  już pomóc. Nadal mnie to boli i dlatego jeszcze bardziej jestem szczęśliwa, że komuś się udaje uratować zwierzaka. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jak skóra zdjęta z mojej. Tyle że moja ze stojącymi uszami jest (no i sterylizowana, więc to nie ja rozrzucam szczeniaki po śmietnikach...) no i złapała 28kg wagi. Z jednej strony to potworne, że ktoś potrafi zwierzaka tak po prostu wyrzucić, z drugiej zazdroszczę Ci, że masz ją od szczeniaka. Ja swoją wzięłam jak miała 3 lata i pomimo upływu prawie trzech kolejnych do dziś zastanawiam się jaka jest jej historia. Zakochałam się w Twoim maleństwie ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...