Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

12 godzin temu, Mary&Shena napisał:

Witamy :) A czemu nigdy się nie spełni ? :)

Aj bo teraz to ja się muszę liczyć ze zdaniem męża. A jemu się nie podobają. Tzn. jest dużo więcej innych ras, które podobają mu się bardziej.

Mnie też się trochę preferencje pozmieniały. Ale uwielbiam collaki u innych.

I też zakochałam się najpierw w książkowej Lassie. Tak jak i w książkowej Belli z Bella i Sebastian. Kocham psie książki :)

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Erykowa napisał:

Hej

Piękna dziewczyna.Sztuczki super Wam wychodzą.Ja tonauczyłam psa siad,waruj,łapa i zostań.Więcej jakos mi nie idzie ;) ...a jeszcze ostatnio nauczył się turlaj ;)

Dziękujemy! :) Ja mam taki zastój z Miłką, jak na razie umiemy tylko siad, daj łapę, szlifujemy obrót i akuku!... Późno się z nią wzięłam za naukę sztuczek, jak miała jakieś 5 lat, więc jest trudniej niż z Sheną, z którą coś tam sztuczkujemy sobie od szczeniaka. Także wiesz, w porównaniu z Miłką Twój pies dużo umie ;p

13 godzin temu, Collakowa napisał:

Niby lepiej, patrząc na sportowe roughe, ale w Pl jest tylko 6 hodowli, z czego tylko 1 mi się podoba :P 

Smoothy W Pl to głównie w agi. W ipo też je zobaczyć można :D

Właśnie agi miałam na myśli :) Te smoothy które widywałam na wystawach, hehm, nie łapały za oko. Może to kwestia hodowli, ale bardziej przypominały krótkowłose mieszańce collie niż po prostu kolaka z krótką sierścią, w Polsce raczej nie ma w czym wybierać :/ Pozostaje nam marzyć, że kiedyś tam pojedziemy gdzieś za granicę i sprowadzimy sobie collie naszych marzeń (ja klasyka, a Ty smootha), no chyba, że do tego czasu liczba smoothów w Polsce znacznie urośnie ;)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Chesti napisał:

Aj bo teraz to ja się muszę liczyć ze zdaniem męża. A jemu się nie podobają. Tzn. jest dużo więcej innych ras, które podobają mu się bardziej.

Mnie też się trochę preferencje pozmieniały. Ale uwielbiam collaki u innych.

I też zakochałam się najpierw w książkowej Lassie. Tak jak i w książkowej Belli z Bella i Sebastian. Kocham psie książki :)

Aaa, no chyba, że tak. Też się trochę obawiam, jak to będzie w przyszłości, gdy będę dorosłą kobietą w związku i być może okaże się, że z tego powodu nie zagoszczą u mnie wymarzone rasy ;)

Link to comment
Share on other sites

Rzecz dogadania ;) Erman jest pierwszym naszym-moim i męza  wspólnym psem.Oboje bylismy pewni,że chcemy dużego psa-choć ja się  łamałam przy jacku rasselu.I każdy z nas przedstawił kilka cech jakie chciałby miec u psa i padło na naszego Eryka :)Spełnił idealnie warunki moje i męża:)

Link to comment
Share on other sites

My z Bartkiem mamy podział on ma swojego rottka a ja malamuta.. tyle że u nas jest dość ironicznie... bo Barek jako ten, który psa wybrał to na co dzień raczej się nim nie zajmuje, próbuje mi wybrać psa po odejściu Maszy....taki wał....   :D ja sobie najprawdopodobniej coś zaadoptuję z polski.. odwiedzę kilka schronisk i pewnie w jakiejś biedzie się zakocham.... no chyba, że w którejś z ras które mi sie podobają (i hodowle te obserwuję) będzie w tym czasie fajny miot to może się skusze.... a jak nie to coś po prostu przygarnę :)

Link to comment
Share on other sites

E tam... gdybym się uparła to miałabym i collaka, ale zwykle staram się iść na kompromis ;)

Beagle był takim kompromisem właśnie (choć przeszedłby i border, gdyby się taki wtedy trafił z adopcji). A teraz to już stanęło na tym, że na Wigilii usłyszałam od męża "...a weźmiemy drugiego bigielkaaaa?". Już nawet nie jego wymarzonego bullterriera, tylko drugie szurnięte i łaciate ;) 

Link to comment
Share on other sites

O 11.05.2016 o 11:23, Mary&Shena napisał:

Właśnie agi miałam na myśli :) Te smoothy które widywałam na wystawach, hehm, nie łapały za oko. Może to kwestia hodowli, ale bardziej przypominały krótkowłose mieszańce collie niż po prostu kolaka z krótką sierścią, w Polsce raczej nie ma w czym wybierać :/ Pozostaje nam marzyć, że kiedyś tam pojedziemy gdzieś za granicę i sprowadzimy sobie collie naszych marzeń (ja klasyka, a Ty smootha), no chyba, że do tego czasu liczba smoothów w Polsce znacznie urośnie ;)

Bo Polskie smoothy sa masywne xd a ja takich nie lubię. Ja smootha chcę o delikatnym kośćcu. W Polsce mam tylko jedną hodowlę, która mi się podoba, i planują na 2016/2017 rok miot :3 

Chciałabym smootha ze Skandynawii, tam są bardzo piękne psy

Link to comment
Share on other sites

O 11.05.2016 o 11:24, Mary&Shena napisał:

Aaa, no chyba, że tak. Też się trochę obawiam, jak to będzie w przyszłości, gdy będę dorosłą kobietą w związku i być może okaże się, że z tego powodu nie zagoszczą u mnie wymarzone rasy ;)

To tak jak u mnie. Ja najbardziej chciałam labradora, mój facet chciał amstaffa, ale na szczęście w końcu udało się wybrać rasę, która nam obojgu odpowiadała :P

Link to comment
Share on other sites

O 24.05.2016 o 09:53, Paulina94 napisał:

majoka, ważne, że w końcu go przekonałaś :P

chyba uległ, jak przyśnił mi się sen z bokserami :) W naszym domu pod stołem były szczeniory i Tz kazał mi wybrać fioletowego- (to był pluszak, reszta prawdziwe). Jak opowiedziałam co tam mi się śniło,  stwierdził że fiksuje heheh i jakoś poszło

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
O 29.10.2016 o 15:09, mar....ka napisał:

100 lat, dlaczego Was właśnie ciągle nie ma? Jestem nieregularna w "postowaniu" na dogo, ale Wy to już rekordy bijecie :P

90da50da1ea19b1ebc74af5010ced3b6.jpg

Ostatnio miałam dużą przerwę od dogo, ale (chyba) już wróciłam - o ile czas mi na to pozwoli. A przynajmniej w weekendy będę wpadać, pisać i chociaż tyle ;)

O 29.10.2016 o 19:25, Paulina94 napisał:

Hej ;)

Z mocną obsuwą, ale hej :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...