Jump to content
Dogomania

Oddam za darmo Dużą Sunię - sprawa bardzo pilna. Zarzyj tu proszę.


Nika21

Recommended Posts

Oddam za darmo Piękną, Dużych rozmiarów Sunię. Jestem zmuszona ją wydać ponieważ przez moją chorobę nowotworową często jestem w szpitalu. Sunia o umaszczeniu biała z rudymi łatkami. Wiek dwa lata. Bardzo przyjazna do ludzi. Jest zarówno dużą przytulanką, a zarazem super stróżem i obrońcą. Razem z sunią oddaję jej książeczkę zdrowia wraz z aktualnymi szczepieniami, dwie miski, koce, na których śpi, a także 5kg worek karmy. Do 30km możliwość dowozu za darmo. Zainteresowaną osobę proszę o kontakt.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Piękna suczka, widać, że zadbana.

Nie ma nikogo z rodziny kto chciałby i mógłby zaopiekować się sunią?

Czy jest wysterylizowana, szkoda byłoby, żeby ktoś ją przygarną tylko po to żeby rodziła ładne szczeniaki.

Koniecznie trzeba jej zrobić ogłoszenia w necie. Jeśli sama nie dasz rady to na bazarku można wykupić, za niewielkie pieniądze, pakieciki ogłoszeń.

W ogłoszeniach trzeba będzie podać jak najwięcej danych o suni tj. jej stosunek do ludzi w tym dzieci, innych zwierząt: psów i kotów. Im więcej info tym lepiej.

 

edit.: poczytaj wątki, może sunia nadaje się do któregoś domku:

http://www.dogomania.com/forum/forum/73-przygarne-psa/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...