Jump to content
Dogomania

Misia już w najlepszym dogomaniackim domku


Mysza2

Recommended Posts

jestem i ja; zawsze wynajdziecie takie coś, że trudno pozostać obojętnym.

 

Witaj jotpeg, do  Myszki i Agusi zawsze wszyscy się zwracają o pomoc dla psiaków, a dziewczyny nigdy nie odmówią pomocy

 

Przypełzłam za podpisem Gabi. Biedna Misia- stałej już nie dam rady, ale po pierwszym jakiś grosik podrzucę.

Yoano, bardzo serdecznie dziękujemy, już zapisuję!!!

Link to comment
Share on other sites

Nie , w DT od 2013, wcześniej był w schronisku w Zabrzu chyba od 2004 (taki schroniskowy weteran), wolontariuszki dały mu szansę na lepsze życie:) :)

Ogromnie mi żal tych biedaków, którzy po wiele lat siedzą za kratami w schronach :( :( :(

Marzy mi się obowiązkowa sterylizacja, ale to mrzonka. Są bestie, które zarabiają na nieszczęściu bezdomnych zwierząt. Dbają o to, żeby populacja bezdomniaków nie malała :(

Link to comment
Share on other sites

Ogromnie mi żal tych biedaków, którzy po wiele lat siedzą za kratami w schronach :( :( :(

Marzy mi się obowiązkowa sterylizacja, ale to mrzonka. Są bestie, które zarabiają na nieszczęściu bezdomnych zwierząt. Dbają o to, żeby populacja bezdomniaków nie malała :(

Niestety, my jednemu znajdziemy dom a kilkaset się nowych rodzi:(

Misia zaprasza na bazarek

http://www.dogomania...2015-godz-2200/

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja :) matulu ile tu już jest kochanych cioteczek z nami :):) :) dziękujemy :):) :)

 

Przepraszam, ze dopiero teraz, ale na chwilę obecną internet mam tylko w pracy...

 

Gabrysiu bardzo dziękujemy Ci, że zgodziłaś się zostać księgową :)

 

Misiunia jest bardzo wystraszona, ona znała tylko swoje podwórko i swoją panią.

 

Jak Agatka wzięła ją na ręce, żeby zawieść ją na przegląd do weta zasikała się bidulka na nią ze strachu :(

 

Nie chciała wyjść z auta i próbowała kłapać ząbkami :(

 

Nawet nie chcę myśleć co by ją czekało w schronisku...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Gabrysi:)

Biedna sunia, nie wyobrażam sobie jak ona się musi teraz czuć...na pewno jest potwornie przerażona całą tą sytuacją :(

Dziewczyny, strasznie Was przepraszam, że tak skromniutko, ale więcej nie dam rady, bo już ledwo wyrabiam z tymi deklaracjami, ale 5 złociszy stałej mogę dać. Jak tylko coś się zmieni w kwestii deklaracji (oby jak najpóźniej, bo deklaracje mam dożywotnie!), to będę pamiętała o Misi.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jak zwykle -szybka akcja.Zresztą nie było wyjścia bo tak jak napisałyście"Misiunia została na lodzie",ech,jaka smutna historia :( Sorki,że dopiero teraz zaglądam .

Wpłacę jakiś grosz i mam nadzieję uzbierać jeszcze jakieś fanty na bazarek.

 

 

Jestem na zaproszenie Gabrysi:)

Biedna sunia, nie wyobrażam sobie jak ona się musi teraz czuć...na pewno jest potwornie przerażona całą tą sytuacją :(

Dziewczyny, strasznie Was przepraszam, że tak skromniutko, ale więcej nie dam rady, bo już ledwo wyrabiam z tymi deklaracjami, ale 5 złociszy stałej mogę dać. Jak tylko coś się zmieni w kwestii deklaracji (oby jak najpóźniej!), to będę pamiętała o Misi.

 

Witajcie cioteczki kochane.

 

Zaraz zapiszę deklarację, bardzo serdecznie dziękujemy w imieniu Misi

 

Na konto Misi wpłynęło 100,- od Panny Marple, bardzo serdecznie dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

przychodze na zaproszenie Gabi...bidulka:( wróce do niej

 

Witaj u Misi:):)

Dziewczyny jak zwykle -szybka akcja.Zresztą nie było wyjścia bo tak jak napisałyście"Misiunia została na lodzie",ech,jaka smutna historia :( Sorki,że dopiero teraz zaglądam .

Wpłacę jakiś grosz i mam nadzieję uzbierać jeszcze jakieś fanty na bazarek.

Bardzo dziękujemy Aduś:):)

 

Jestem na zaproszenie Gabrysi:)

Biedna sunia, nie wyobrażam sobie jak ona się musi teraz czuć...na pewno jest potwornie przerażona całą tą sytuacją :(

Dziewczyny, strasznie Was przepraszam, że tak skromniutko, ale więcej nie dam rady, bo już ledwo wyrabiam z tymi deklaracjami, ale 5 złociszy stałej mogę dać. Jak tylko coś się zmieni w kwestii deklaracji (oby jak najpóźniej!), to będę pamiętała o Misi.

 

Bardzo dziękujemy Pauluś:):)

zapisze sobie wateczek i poki co hopkne wysoko

 

Witaj u Misi:):)

Zaglądam do Misi, biedna psinka aż trudno sobie wyobrazić co ona teraz przeżywa.

 

Zaglądaj do nas:):)

zaglądam do suni..

Witaj u suni:):)

 

Przyszłam na zaproszenie,na razie nie mogę nic obiecać,ale jeżeli Ela się zgodzi,weźmiemy Misię pod uwagę przy kolejnym bazarku na FB

Bardzo pięknie dziękujemy:):)

Link to comment
Share on other sites

zapisze sobie wateczek i poki co hopkne wysoko

 

 

Zaglądam do Misi, biedna psinka aż trudno sobie wyobrazić co ona teraz przeżywa.

 

 

zaglądam do suni..

 

 

Przyszłam na zaproszenie,na razie nie mogę nic obiecać,ale jeżeli Ela się zgodzi,weźmiemy Misię pod uwagę przy kolejnym bazarku na FB

 

Witajcie u Misi!!!

 

cancer, myślę, że Ela się zgodzi i będzie bardzo wdzięczna, dziękujemy serdecznie!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Zapisujemy..Z artykułu(link podany na str.1 tego wątku)wynika,że mogło to być samobójstwo..Straszna tragedia człowieka.Straszna tragedia osamotnionego psa..

Smutno-ale ja tu wrócę..Mysza2-serdecznie proszę w ok.10-tego marca odezwij się do nas dobrze?

Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Zapisujemy..Z artykułu(link podany na str.1 tego wątku)wynika,że mogło to być samobójstwo..Straszna tragedia człowieka.Straszna tragedia osamotnionego psa..

Smutno-ale ja tu wrócę..Mysza2-serdecznie proszę w ok.10-tego marca odezwij się do nas dobrze?

Elżbieta

 

Witaj u Misi:):), bardzo smutne, ale czy rzeczywiście samobójstwo nie wiadomo, oczywiście odezwę się:)

Eluś, chyba, że jednorazowa większa od czasu do czasu bardziej Was urządza...? Same zdecydujcie :)

Pauluś zobaczymy i damy znać:):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...