Jump to content
Dogomania

Maksio staruszeczek -nasz skarb za TM


dorcia2

Recommended Posts

kochane dziewczynki, bez was wszystkich nie byłoby możliwością pomóc Maksiowi i bardzo wam dziękuję w imieniu naszego Aniołka 

 

jestem jak najbardziej za przekazaniem pieniążków na ratowanie sunieczek - proszę o info gdzie pieniążki przelać 

 

Anulko dla Sawanki też grosik można przekazać , zadecyduj kochana 

 

rozumiem, że nie macie nic przeciwko przekazaniu Vetmedinu Rottkom , dziękuję bardzo 

 

a ja wczoraj z Beatką pół dnia w drodze i u weta z jednym z podopiecznych , który jest rezydentem hoteliku

oto-cudny niewidomy  Dieselek-słusznego wieku , który został porzucony jak stary kapeć

"mój" ukochany -jeden z wielu 

2ut3xpy.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jolu kochana,tak właśnie rozmawiałyśmy z Anulą i może podzielimy te pieniążki po połowie i jedna część będzie dla suń,a drugą przeznaczysz na potrzebującego/potrzebujących pod Waszą opieką.Jeżeli chodzi o Sawanię,to otrzyma karmę i tabletki,więc to i tak duża pomoc.W razie czego wspomogę ją jeszcze jakimś bazarkiem i damy radę.

Jeżeli będzie na takie rozwiązanie zgoda,to prosimy o przechowanie tych pieniążków dla suń na Twoim koncie do czasu założenia im wątku.Nie ukrywamy,że będziemy jeszcze prosić kochane ciocie o wszelaką pomoc,bo ciężko nam będzie utrzymać obie sunie w hoteliku.

To dzisiejszy opis i zdjęcia kudłatek,które zrobiła Tola

 

Kudłaczki - mama i córcia; mama (ta ciemna) ma ok. 3 lat, córcia - ok. roku.

Obie suczki już nie tak bojazliwe, jak poprzednio, bez problemu dawały się głaskać pracownikowi, brać na ręce.

Poprzednim razem widziałam tylko wystającą z budy głowę tej młodszej, myślałam, ze jest cała jasna, a tu niespodzianka

Ciemna sunia na zdjęciach wygląda na dużą, ale jest budowa podobna do Niko (drobniejsza).

 

mamcia

 

c1bf938b886adfd3med.jpg

 

f6a23eb603071a49med.jpg

 

córcia

 

2388a13be008de0cmed.jpg

 

6183ed5ef955fc9bmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ta malutka kudłatka wygląda jak moja Muszka https://www.facebook.com/media/set/?set=a.122794161131365.25529.100002023443913&type=1&l=88ee313c2b

Zamarłam jak ją zobaczyłam . Ona jest nadal w schronisku ?

Tak dwie sunie jeszcze przebywają w Schronisku w Zamościu,są brudne bardzo i skołtunione.Faktycznie jedna z nich roczna bardzo jest podobna,sobowtór.Będziemy szukać im transportu i ten temat jakoś ogarniać logistycznie.

Link to comment
Share on other sites

Tak dwie sunie jeszcze przebywają w Schronisku w Zamościu,są brudne bardzo i skołtunione.Faktycznie jedna z nich roczna bardzo jest podobna,sobowtór.Będziemy szukać im transportu i ten temat jakoś ogarniać logistycznie.

 

Czyli macie dla malutkiej miejsce ? Uff ufff , bo już sama z sobą walczyłam , a raczej resztki rozsądku walczyły .

Link to comment
Share on other sites

Czyli macie dla malutkiej miejsce ? Uff ufff , bo już sama z sobą walczyłam , a raczej resztki rozsądku walczyły .

Mamy miejsce zarezerwowane dla dwóch suczek (serce by nam pękło gdyby jedna musiała pozostać w schronie) w Hoteliku u szafirki w Nowej Soli,tam gdzie miał  lokum Maksiulek.Oczywiście fajnie by było gdybyś jedną zabrała do siebie na tymczas.Deklaracji mamy 0.Liczymy,że po Maksiku na start dostaniemy troszeczkę. Może znasz kogoś kto by mógł sunie przetransportować w sobotę z Zamościa do Kielc lub okolice Kielc.Z Kielc mamy transport do Nowej Soli. Gdyby nam się udało kogoś znależć z transportem to w sobotę już by sunie opuściły Schronisko.

Link to comment
Share on other sites

Jolu kochana,tak właśnie rozmawiałyśmy z Anulą i może podzielimy te pieniążki po połowie i jedna część będzie dla suń,a drugą przeznaczysz na potrzebującego/potrzebujących pod Waszą opieką.Jeżeli chodzi o Sawanię,to otrzyma karmę i tabletki,więc to i tak duża pomoc.W razie czego wspomogę ją jeszcze jakimś bazarkiem i damy radę.

 

Dziewczynki kochane dziękuję bardzo, każdy pieniążek na wagę złota a teraz przymierzamy się do wyciągnięcia ze schroniska Ralfika, który już 8 lat za kratami na domek czeka i niestety może się nie doczekać bo ostatnio miał oczko usunięte bo miał guza i dwie zmiany na ciele , pomimo złego losu to taki radosny i kochany psiak

 

oto Ralfik 

zdjęcie ze schroniska z opiekunką

 

12113548_1622774581317564_47460125191287

11260448_1622774454650910_41823561505221

 

Jeżeli będzie na takie rozwiązanie zgoda,to prosimy o przechowanie tych pieniążków dla suń na Twoim koncie do czasu założenia im wątku.Nie ukrywamy,że będziemy jeszcze prosić kochane ciocie o wszelaką pomoc,bo ciężko nam będzie utrzymać obie sunie w hoteliku.

 

oczywiście pieniążki będą czekać na sunieczki  na moim koncie a ja sunieczek nie opuszczę 

 

sunie są piękne i z pewnością szybciutko od Hani wyfruną

Link to comment
Share on other sites

Mamy miejsce zarezerwowane dla dwóch suczek (serce by nam pękło gdyby jedna musiała pozostać w schronie) w Hoteliku u szafirki w Nowej Soli,tam gdzie miał  lokum Maksiulek.Oczywiście fajnie by było gdybyś jedną zabrała do siebie na tymczas.Deklaracji mamy 0.Liczymy,że po Maksiku na start dostaniemy troszeczkę. Może znasz kogoś kto by mógł sunie przetransportować w sobotę z Zamościa do Kielc lub okolice Kielc.Z Kielc mamy transport do Nowej Soli. Gdyby nam się udało kogoś znależć z transportem to w sobotę już by sunie opuściły Schronisko.

 

Z transportem to jest ogólnie kiepsko , ja już miałam sunię z Zamościa na dt i wtedy chyba z 3 tygodnie szukałam możliwości przewiezienia jej za Kraków .

Link to comment
Share on other sites

Jutro wieczorem psiaki będą już w hoteliku. Dzisiaj wyruszył po nie transport - mój TZ. Jutro rano zabierze je ze schronu i siuuu do Nowej Soli. Tola załatwia sprawy organizacyjne w schronisku, aby wszystko sprawnie się udało. Trzymajmy kciuki, szykuję już dla nich miseczki z jedzonkiem i mięciutkie posłanka :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani,założyłam wątek suniom i zapraszam serdecznie do udziału :)

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/333804-dwie-kud%C5%82ate-sunie-z-zamo%C5%9Bcia-potrzebuj%C4%85-pomocy/

 

Jolu,skarbnikiem będzie Anula,wiec proszę o przelanie 1/2 pieniążków po Maksiu na jej konto.Ja lecę robić bazarek,bo musimy zapłacić za hotelik i transport.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Zawsze mówię,że w życiu potrzeba trochę szczęścia...Czytam o Maksiu i porównuję jego życie z Maksem,którego pokazywała wczoraj telewizja.Pies Maks dwa lata spędzone w komórce bez jedzenia,wody..Oswobodzony przez wolontariuszki żyje-chudy straszliwie.On też miał szczęście,bo spotkał te dwie cudowne dziewczyny.Może ten Maks z tego wątku wymodlił szczęście dla swojego imennika z komórki?Jakby ktoś wczoraj oglądał ten reportaż o,którym pisze to może pamięta jak się to schronisko do,którego trafił Maks nazywa,gdzie jest w jakiej miejscowości?

Ela

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj TZ szafirki w drodze po kudłatki, dostarczył nam karmę wraz z tabletkami dla Sawani.Chcę Wszystkim bardzo podziękować za wyrażenie zgody  na przekazanie karmy po Maksiku [TM*] dla Sawani.DZIĘKUJĘ.

 

ca1029174f057980med.jpg

 

Chwilkę porozmawialiśmy o Maksiku. Maksik zajmował szczególne miejsce w sercach Hani i TZ.Do tej pory nie mogą się z tym pogodzić,że musiał odejść.Był kochany i pod szczególną opieką.

Tak sobie myślę,że to jest cudowna para,która nad wyraz kocha zwierzaki.Pan mówił nawet,że w asyście wszystkich zwierzaków odpoczywają i piją kawkę.Przyjemnie było usłyszeć to.

Link to comment
Share on other sites

Zawsze mówię,że w życiu potrzeba trochę szczęścia...Czytam o Maksiu i porównuję jego życie z Maksem,którego pokazywała wczoraj telewizja.Pies Maks dwa lata spędzone w komórce bez jedzenia,wody..Oswobodzony przez wolontariuszki żyje-chudy straszliwie.On też miał szczęście,bo spotkał te dwie cudowne dziewczyny.Może ten Maks z tego wątku wymodlił szczęście dla swojego imennika z komórki?Jakby ktoś wczoraj oglądał ten reportaż o,którym pisze to może pamięta jak się to schronisko do,którego trafił Maks nazywa,gdzie jest w jakiej miejscowości?

Ela

 

wydaje mi się, że to było schronisko w Szczecinie 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochani,

 

część pieniążków po naszym dzidziusiu przeszło na Ralfika bez oczka , który  jest m.in. po moją opieką od tygodnia

 

dziękuję wszystkim jeszcze raz za pomoc i zapraszam do naszego Jurandzika pokrzywdzonego przez los

 

Saldo po ukochanym Maksiulku, który tak jak Ralfik swego czasu  mieszkał w schronisku w Warszawie 

419,55    

wątek Ralficzka 

http://www.dogomania.com/forum/topic/333849-ralfik-wiekowy-psiak-bez-oczka-jego-domem-przez-80-życia-było-schronisko/#entry16635059

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...