Jump to content
Dogomania

Bezdomna Julcia spod Darłowa ma już swój dom w Koszalinie :)


kinia098

Recommended Posts

Mamy dla suni wstępny dom tymczasowy, ale aż około 30/40km od Koszalina..... Czyli jakieś 100km od nas :/

Mam też nawet dla niej dom stały, pod Miastkiem. Ale trzeba by było sprawdzić ją na koty ( bo jest ich aż 6 ) i kury..... :(

Będziemy myślały, co wybrać, a Was proszę o pomysł, transport, jak sunię gdziekolwiek z tych dwóch miejsc dowieźć.... 

 

 

Proszę też o radę, co zrobić z kotami..... :( Może macie jakieś miejsce ?

Link to comment
Share on other sites

Zagladam z kciukami 

ogromnymi 

oj peka serce peka ciociu

cudny bylby ten dt 

zeby to wszystko suie dalo uczynic 

czytam  i radujemy choc tr ze jest nadzieja 

Lika 

kiedys miala u siebie starowinki , i mlodsze 

po operacjach 

ale juz dawno nie bywa 

ale moze akurat 

Link to comment
Share on other sites

kochane wklejam num tel 

Patrycji z dogo 

ktore wozi pieski po calym kraju 

za zwrotem kosztow 

698 616 250 

dzwoncie kochane !

ja mam na tel teraz  20 gr 

do poniedzialku ...

A skąd Patrycja jest? Chodzi mi o odległość.Najlepiej aby ktoś pomógł z transportem z woj.zachodnio-pomorskiego.

Link to comment
Share on other sites

Mamy dla suni wstępny dom tymczasowy, ale aż około 30/40km od Koszalina..... Czyli jakieś 100km od nas :/

Mam też nawet dla niej dom stały, pod Miastkiem. Ale trzeba by było sprawdzić ją na koty ( bo jest ich aż 6 ) i kury..... :(

Będziemy myślały, co wybrać, a Was proszę o pomysł, transport, jak sunię gdziekolwiek z tych dwóch miejsc dowieźć.... 

 

 

Proszę też o radę, co zrobić z kotami..... :( Może macie jakieś miejsce ?

A nie da się przetransportować suni autobusem,pociągiem? A dom stały jest sprawdzony - wizyta p/a? Gdzie by sunia miała być w domu,w budzie?

Link to comment
Share on other sites

ten DT u znajomej jest aktualny do konca marca, tylko rozchodzi sie o transport. To jakies 100km. Zawsze to lepsze by było niz nic, nawet zakładając ze będzie to tylko DT na sterylkę, odkarmienie, podleczenie. Moze jakims cudem w miedzyczasie domek by sie znalazł, a jesli nie to najwyzej by tam wrociła, załatwiałoby się karmę i dalej mozna by szukać domu. Innych pomysłow brak...

Link to comment
Share on other sites

ten DT u znajomej jest aktualny do konca marca, tylko rozchodzi sie o transport. To jakies 100km. Zawsze to lepsze by było niz nic, nawet zakładając ze będzie to tylko DT na sterylkę, odkarmienie, podleczenie. Moze jakims cudem w miedzyczasie domek by sie znalazł, a jesli nie to najwyzej by tam wrociła, załatwiałoby się karmę i dalej mozna by szukać domu. Innych pomysłow brak...

A nie masz jakiegoś znajomego z samochodem za zwrócenie kosztów transportu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...