Jump to content
Dogomania

Diana wychudzone nieszczęście z lasu w BDT


Moli@

Recommended Posts

1 godzinę temu, anica napisał:

Moli@ możemy tylko ogłaszać i mocno zaciskać! .. jak ma być domek to będzie :)

Dokładnie... jak ma być to będzie :)

Ludziska boją się adoptować dorosłe duże psiaki (:

Wczoraj miałam przyjemność poznać dorosłą amstawkę...wesołą śliczną sunię. Idę sobie osiedlowym chodniczkiem (w Białym) a na rozległym trawniku między blokami podskakuje z piłeczką panna, opiekunka spokojnie stała obok. Nie zdążyłam powiedzieć "jaka piękna" a "bestia" leci wesoło merdając ogonem. Przywitałyśmy się, zaliczyłam dużego buziaka ,). Tak to jest z tymi dużymi i groźnymi psami :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Moli@ napisał:

Dokładnie... jak ma być to będzie :)

Ludziska boją się adoptować dorosłe duże psiaki (:

Wczoraj miałam przyjemność poznać dorosłą amstawkę...wesołą śliczną sunię. Idę sobie osiedlowym chodniczkiem (w Białym) a na rozległym trawniku między blokami podskakuje z piłeczką panna, opiekunka spokojnie stała obok. Nie zdążyłam powiedzieć "jaka piękna" a "bestia" leci wesoło merdając ogonem. Przywitałyśmy się, zaliczyłam dużego buziaka ,). Tak to jest z tymi dużymi i groźnymi psami :)

... zgadzam się na stówkę! też taką poznałam, słodka, przytulasta i całuśna :)

Link to comment
Share on other sites

Trafiłam na wątek Dianki bo tak sobie patrzyłam gdzie też pojedzie Iskierka. Mogę już spać spokojnie :) ;)

 

Zaczytałam się, "poznałam" troszkę całą psią ekipę i... aż dziw bierze, że takie piękne sunie jak Dianka i Julka nie mogą znaleźć domu. To chyba jakieś fatum nieznośne, no niepojęte dla mnie. Serio o_o

Czy Julka ma swój wątek?

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Chesti napisał:

Trafiłam na wątek Dianki bo tak sobie patrzyłam gdzie też pojedzie Iskierka. Mogę już spać spokojnie :) ;)

 

Zaczytałam się, "poznałam" troszkę całą psią ekipę i... aż dziw bierze, że takie piękne sunie jak Dianka i Julka nie mogą znaleźć domu. To chyba jakieś fatum nieznośne, no niepojęte dla mnie. Serio o_o

Czy Julka ma swój wątek?

 

Mam nadzieję że Iskiera szybko odnajdzie się w grupie a Agusia nie pozwoli żeby panienka siedziała smutna w kąciku ,)

 

Proszę... Julcia, Melcia i Heniutek :)

Link to comment
Share on other sites

Parę dni temu anica poprosiła mnie o opis dla Dianeczki, obiecałam że coś naskrobię, ale żeby nie nastawiać się na nie wiadomo co;)

Wyszło mi coś takiego, a muszę jeszcze jednak nad tym opisem przysiąść, bo ma swoje niedoskonałości różne: https://www.olx.pl/oferta/milosc-w-wersji-xxl-rodzinna-diana-CID103-IDrjOIz.html
Wszelkie sugestie mile widziane.
Dałam na Warszawę, ale może ogłosić na inne miasto?

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Parę dni temu anica poprosiła mnie o opis dla Dianeczki, obiecałam że coś naskrobię, ale żeby nie nastawiać się na nie wiadomo co;)

Wyszło mi coś takiego, a muszę jeszcze jednak nad tym opisem przysiąść, bo ma swoje niedoskonałości różne: https://www.olx.pl/oferta/milosc-w-wersji-xxl-rodzinna-diana-CID103-IDrjOIz.html
Wszelkie sugestie mile widziane.
Dałam na Warszawę, ale może ogłosić na inne miasto?

Dzięki... mi się podoba, jest inne... :)

Na inne miasto ale jakie...już nie mam pomysłu (:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj obchodzony był Sylwester ,)... ściana wschodnia :)

był pokaz, niebo mieniło się kolorami na szczęście zainwestowali, nikt nie latał po okolicy z petardami.

Dianka wyrwana ze snu kilka razy szczeknęła... Remik wychylił główkę z pod kołdry posłuchał i już go nie było ,), przytulił się i spał dalej.

W okolicy jest sporo psiaków  w końcu mieszkańcy spotkali się z rozumem :)

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, rozi napisał:

Nie pokazuj mi Miśki, bo zacznę udawać, że mieszkam na parterze.

,)... Misia wjeżdża i zjeżdża z pierwszego piętra kilka razy dziennie ,)... ważyła 17kg obecnie skromne 12kg :D

 

Dziś odśnieżałam z maluchami, namachałam się łopatą łapki zabolały więc usiadłam odpocząć w altanie. Misia zorientowała się że nic nie słyszy i popędziła szukać z drugiej strony domu. Nie znalazła... wbiegła do ogrodu...stoi, rozgląda się nasłuchuje. Zawołałam, jak ona pędziła do mnie :), pychol uśmiechnięty. Przylepka mała :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...