Jump to content
Dogomania

Diana wychudzone nieszczęście z lasu w BDT


Moli@

Recommended Posts

Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek, Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia serdecznie życzę :)
 
 

1a1938d2be22b648a4d4c8ad5f0484e2.gif

Dianeczko, jednak muszę zostawić to na poŚwiętach! Moli@ przepraszam, może wytłumaczę się... tym co zobaczyłam idąc do pracy, wtrąciło mnie to z równowagi ale tylko na chwilę ,nie zapomniałam o Tobie ,Dianeczko :)

Ś

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Alez zima :) hihi

Życzę, aby ten rok przyniósł domki dla Dianki i jej współtowarzyszy DT :) 
Na Diance żadne wybuchy nie wywarły wrażenia?

Taka zima pasuje :)

Nadal wierzę że ktoś wypatrzy piękną :)

W tym roku,  pierwszy raz,  zaopatrzyłam się w Promazynę...bojaźliwe w tym Dianka dostały. Dawka odpowiednia do wagi i wieku pieska zalecona przez wetkę (miałam rozpiskę). Zadziałało...psy były spokojne. Remik przespał pod śpiworem, Dianka kilka razy zaszczekała z obowiązku bo coś się dzieje... ułożyła się wygodnie na kanapie i lulu :)

 

Link to comment
Share on other sites

szcz%C4%99%C5%9Bliwego-nowego-roku-napis

Musimy zadbać ,żeby ją wypatrzył TEN domek, odszukam ogłoszenie i spróbuję ogłosić Diankę na kilku portalach, tak długo czekała... że może właśnie teraz?  Moli@ mam prośbę, czy mogłabyś? przysłać mi te zdjęcia Dianeczki ,które dawałyśmy do poprzednich ogłoszeń na OLX? próbuję poprzeklejać z wątku Dianeczki,... ale coś mi to nie wychodzi, przepraszam :( i jeśli można to jeszcze to, niech zobaczą jaka jest cudna!  ja całuję w sam czubeczek noska :)

 

100_2238.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Moli@ powoli zacznę robić Dianeczce ogłoszenia tak jak umiem, czas płynie a żeby coś się zaczeło, wyróżniłam OLX i puszczam na Lento ,będę szukała jeszcze innych portali :) na Lento podałam na razie swój e-mail proszę napisz mi na PW swój adres e-mail jako imię podałam Moli i może jeszcze w jakiej mieszkacie dzielnicy? takie było pytanie na Lento?

http://bialystok.lento.pl/diana-kochana-sunia-szuka-swojego-domku-,6367131.html

 

https://www.olx.pl/bundles/confirmpaid/?payment_id=51722723

Olx jest na Białystok

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...