Jump to content
Dogomania

Diana wychudzone nieszczęście z lasu w BDT


Moli@

Recommended Posts

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

ohoho, ale zakupy ;) I ile one Wam wystarczają?

Suchej karmy wystarczy na ponad dwa miesiące z tym że do suchej dostają jeszcze wkładkę mięsną - gotowane przełyki, serca wołowe... wieprzowe, drobiowe, wątróbkę...albo konserwy. Sierściuchy musimy przygotować do zimy.

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Wow, mają świetną wyżerkę :) Lepiej niż niejeden domny pies.
Mój też zimą dostaje szczególnie pyszne jedzonko. By nie trząsł portkami z zimna ;).

Do świetności daleko ,)

Wczoraj trafiłam na przecenę/końcówkę - skrawki mięsa indyczego 6 zł za kilogram (zaczynało podsychać). Ugotowałam z warzywami i dziś dostały suchą karmę z małą wkładką mięsną. Małą bo 0,80 kg na 11/12 psów to śmiech. Gdybym taką porcję mięsa dodała do makaronu to psy zapchałabym mąką a za chwilę byłyby głodne. W niskiej cenie w większych ilościach można kupić praktycznie sam tłuszcz.  Nie mam ochoty biegać z psami po lekarzach i leczyć rozwalone wątroby.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Dziś znaleziona w Królowym Moście (:

Ma obróżkę...grubcia. Sierść brudna z rzepami, nasionami roślin, patyczkami. Utyka na tylną lewą nóżkę.

Ogłoszenie o znalezieniu suczki wywieszone na tablicy przy naszym wsiowym sklepie.

 

 

100_1029.JPG

 

Po kąpieli.

Jak powyciągać zdrewniałe nasiona... czym czesać - sierść skołtuniona?

 

100_1037.JPG

100_1038.JPG

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Jaka fajna owca.... choć pudel z niej żaden to dodam ją na pudlową grupę pomocową, jeśli chcesz;)

Wielkie dzięki :)

Nadal mam nadzieję że zgubiła się. Ogłoszenie u nas wywieszone, za moment pojawi się na białostockim portalu, jutro zgłoszę w schronisku. Jeżeli w ciągu tygodnia nie znajdzie się właściciel to bardzo chętnie przyjmę ewentualna pomoc. Martwi mnie tylna łapka...na spacerze kica na trzech, czwartą podpiera się gdy stoi.(:

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Fajna wełna :) Lubię takie psiaki... choć wróć! ja większość psiaków lubię.
Dodałam do grupy pudlowej. :)

Dzięki :)

Może ma czip, jutro postaram się sprawdzić.

Noc przespała. Domowa...spokojna zachowuje czystość.

Przebywa z mniejszymi psiakami. Obwąchują się oglądają... na spokojnie.

Pochmurno, mokro... deszczowo (:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję... szefowej TOZ Białystok i kierowniczce Schroniska dla zwierząt w Białymstoku, Pani Annie :)

Podziękowania pracownikom schroniska :)

Bardzo dziękuję Pani doktor z przychodni weterynaryjnej na Zielonogórskiej :)

 

100_1116.JPG

100_1093.JPG

100_1094.JPG

100_1097.JPG

 

100_1099.JPG

100_1102.JPG

Po lekach zaczęła stawać...chodzić na czterech łapkach :)

Link to comment
Share on other sites

Komentarz Marty D. naszej "letniej" sąsiadki do wydarzenia na Facebooku:

"A przede wszystkim WIELKIE PODZIĘKOWANIA należą się Halince!!! Bo to dzięki Niej właśnie o suczce dowiedzieli się schronisko, TOZ, lecznica, właściciele ... To Ona przyjęła na chatę, wykąpała, wyczesała, dała pić, jeść, ciepły kocyk/kącik, zadzwoniła i zawiozła gdzie trzeba..."

I jeszcze jeden Ewy S:

"Dziewczyny jestescie Wielkie!"

 

Link to comment
Share on other sites

Pula, tak ma na imię panienka została znaleziona przez Państwa... siedem lat jest u nich. . Lecznica na Zielonogórskiej czipuje wszystkie pieski przy okazji zabiegu sterylizacji - 6 lat temu została wysterylizowana. Mała miała szczęście :)...zgubiła się wczoraj...pobiegła za Panią do lasu na grzyby. Do nas pokonała około 7 km przez las.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...