Jump to content
Dogomania

Diana wychudzone nieszczęście z lasu w BDT


Moli@

Recommended Posts

Całą noc padało grzmiało błyskało... niebo mieniło się kolorami, na szczęście główne epicentra przechodziły równolegle trochę zahaczając o naszą okolicę. Nad ranem wszyscy padliśmy ,) a drony ogłosiły pobudkę około 8. Niebo zachmurzone, pada drobniutki deszcz. Zdecydowanie chłodniej, 15 stopni sierściuchy szczęśliwe... hihihi ja też

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, rozi napisał:

Te zacieku Miśki możesz spróbować zmyć Borasolem (apteka), trzeba tylko uważać, żeby do oczu się nie dostał.

Dzięki, słyszałam że jest jakiś środek ale nigdy nie drążyłam tematu. Przy okazji kupię.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, rozi napisał:

Są różne środki, niektóre drogie, Borasol poleciła mi znajoma hodowczyni Maltańców. Przy długim włosie, takim hodowlano-wystawowym, stosuje się raz na parę dni, żeby nie przesuszyć. U Miśki 0heart.gif  możesz częściej, do skutku.

Borasol 3% ? Zawiera wodę utlenioną chyba o nią chodzi...

Miśka wiercipiętka (:

 

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, rozi napisał:

Nie no gdyby chodziło o wodę, to stosowałaby wodę, a stosuje Borasol  :)  Ja kupiłam i użyłam tylko ze dwa razy, więc nie wiem na ile to byłoby skuteczne na dłuższą metę u takiej Miśki.

Kupię... użyję i zobaczymy jakie będą efekty :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.08.2017 o 09:51, rozi napisał:

Te zacieku Miśki możesz spróbować zmyć Borasolem (apteka), trzeba tylko uważać, żeby do oczu się nie dostał.

... czy tego Borasolu, nie trzeba rozcieńczyć przegotowaną wodą?/ mi znajoma do przemywania wszystkich okolic skóry, oprócz oczu poradziła rozcieńczyć przegotowaną wodą 1:4/

... gdzieś usłyszałam że ,,,wrześień to dobry miesiąc na adopcje to ,zrobimy Dianeczce wyróżnienie i będziemy czekać na TEN telefonprosze.gif

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, anica napisał:

... czy tego Borasolu, nie trzeba rozcieńczyć przegotowaną wodą?/ mi znajoma do przemywania wszystkich okolic skóry, oprócz oczu poradziła rozcieńczyć przegotowaną wodą 1:4/

... gdzieś usłyszałam że ,,,wrześień to dobry miesiąc na adopcje to ,zrobimy Dianeczce wyróżnienie i będziemy czekać na TEN telefonprosze.gif

do apteki jeszcze nie dojechałam (:, kupując spytam farmaceutkę ale rozcieńczenie to chyba dobry pomysł, dzięki za podpowiedź :)

Słyszałam że wrzesień październik to okres adopcyjny kotów ,) a termin wypatrzenia Dianki to zagadka :)

Dzięki za pamięć, trzymanie ręki na pulsie. Może tym razem się uda :)

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, rozi napisał:

Tak myślałam, że Was w koszty wpędzę.

Kurcze, zaraz jesień... chyba Kulę na jakiś Peloponez zabiorę, bo u nas zimno się robi, a w końcu wypadałoby odpocząć choć ze dwa tygodnie

Ale Wam dobrze... mnie czeka, (już się zaczął), przez najbliższych kilka miesięcy dziki zap... (:

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, terensia napisał:

chcesz mi udowodnić że jednak masz mózg ?

to ja tobie współczuję - że bawi cię wkurzanie niesłuszne innych - a to dziwne bo przecież zajmujesz się zwierzętami - a chyba niezbyt fajnie dla nich gdy osoba zachwiana emocjonalnie się nimi zajmuje ? chyba wyślemy jakąś kontrolę i zawiadomimy odpowiednie służby :)

Nim się odezwiesz na Białoogonkowie dobrze się zastanów...  ,)

Link to comment
Share on other sites

Możemy znowu zaciskać za Dianeczkę, żeby zadzwonił TEN telefonspoko.gif

wyróżniłam tutaj https://www.olx.pl/oferta/piekna-wieksza-posluszna-domowa-sunia-szuka-swojego-czlowieka-CID103-IDhBhNH.html

Dziękujemy za wypromowanie ogłoszenia. Zmiany będą widoczne w ciągu kilku minut

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...