Jump to content
Dogomania

Diana wychudzone nieszczęście z lasu w BDT


Moli@

Recommended Posts

Dnia 9.05.2017 o 11:58, Moli@ napisał:

Postaram się ,)

Dziękuję :) ja mam nadzieję ,że do niektórych dotrze! (że pies to żywe stworzenie, które odczuwa ból ,przerażenie, radość, miłość i tak można bez końca! dokładnie tak samo jak człowiek!.. niektórzy nie zdają sobie ,chyba z tego sprawy!)

 

Dnia 9.05.2017 o 17:21, kiyoshi napisał:

zaglądam kochane.

chciałabym porobić dla Dianeczki jeszcze trochę świeżych ogłoszeń, ale przyznaje sie, że nie mam siły na razie na nic:( po prostu wysiadam fizycznie:( wzięłam na siebie chyba trochę za dużo i jedynie urlop w perspektywie trochę mnie pociesza:(

mam jeszcze kilka piesków niestety w kolejce po ogłoszenia, obiecanych, ale z powodu braku czasu, jeszcze nie zrobionych:(

U mnie Dianka cały czas jest odświeżana na olx, gumtree, lento, alegratka i przygarnij zwierzaka na Białystok i na Warszawe- czyli te ogloszenia sa AKTYWNE

Można dorabiać moruska (on jest połączony z doadopcji) bo stamtąd są często adopcje, można też robić na adoptujpsa, oddam-psa, zoomia, czy jakieś lokalne, ale te portale ogólnie mają mniejszą 'moc' lub na tych co wyżej wymieniłam ale np. na Kraków, Lublin? może Gdańsk, Bydgoszcz, Poznań?

Udostępniałam ostatnio Dianke na fb na grupie "Duże psy do adopcji"

Pamiętam o niej cały czas....

 

ps, jeszcze teraz udostępnie ją na grupach fb: PSy!adoptuj przyjaciela, Kundelki w potrzebie, Zwierzęta moją miłością, Dogomaniacy...to tylko kilka kliknięć a możę akurat;)

Kiyoshi, współczuję natłoku obowiązków!  wiem jak to jest! niestety :(  zresztą w takim totalnym przemęczeniu, to prawie 'nic' nie wychodzi a przynajmniej u mnie tak jest :(  ... nie wiedziałam ,że jeszcze Dianeczka jest udostępniana na fb, i innych i... widzę ,że kochana pamiętasz o niejbuziak.gif

dziękuję za odpowiedź :)

...aaa!   gdybym mogła w jakiś sposób Ci pomóc???   to pisz! :)

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

Dziękuję :) ja mam nadzieję ,że do niektórych dotrze! (że pies to żywe stworzenie, które odczuwa ból ,przerażenie, radość, miłość i tak można bez końca! dokładnie tak samo jak człowiek!.. niektórzy nie zdają sobie ,chyba z tego sprawy!)

 

Kiyoshi, współczuję natłoku obowiązków!  wiem jak to jest! niestety :(  zresztą w takim totalnym przemęczeniu, to prawie 'nic' nie wychodzi a przynajmniej u mnie tak jest :(  ... nie wiedziałam ,że jeszcze Dianeczka jest udostępniana na fb, i innych i... widzę ,że kochana pamiętasz o niejbuziak.gif

dziękuję za odpowiedź :)

...aaa!   gdybym mogła w jakiś sposób Ci pomóc???   to pisz! :)

 

Dziekuje za cieple slowa

O Diance pamietam i tez nie moge zrozumiec dlaczego nikt jej nie zauwaza i nie dzwoni

Przeciez to taka sliczna i wdzieczna sunia

 

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, kiyoshi napisał:

Dziekuje za cieple slowa

O Diance pamietam i tez nie moge zrozumiec dlaczego nikt jej nie zauwaza i nie dzwoni

Przeciez to taka sliczna i wdzieczna sunia

 

Też nie rozumiem...

czym tak zniechęca, odstrasza (:

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, kiyoshi napisał:

Dziekuje za cieple slowa

O Diance pamietam i tez nie moge zrozumiec dlaczego nikt jej nie zauwaza i nie dzwoni

Przeciez to taka sliczna i wdzieczna sunia

 

...w pełni zasłużone!bigluf.gif

30 minut temu, Moli@ napisał:

Też nie rozumiem...

czym tak zniechęca, odstrasza (:

... nie wypatrzył jeszcze naszej Dianeczki... TEN domek!  musimy pokazywać dziewczynkę, żeby 'wreszcie zobaczył'hailm.gif

...lecę na OLX zobaczyć czy jeszcze ogłoszenie jest aktywne?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Dotarłam na wątek Dianki.

Moli@ ile Ty masz psiaków na DT? I własnych? Bo chyba zapsiona jesteś totalnie :)

Biega po domu 12 psów i kocurek :)

4 psiaki adoptowane - Łatka, Flapi, Agusia, Remik - ( ze schroniska)

Aron - miał być kilka miesięcy został na zawsze

Kubuś - spadkowy

Stefcia - była u nas w domu tymczasowym nie udało się znaleźć domu - została

Dianka - znaleziona w lesie i przyprowadzona do nas - szukamy jej domu

Kocurek Maniuś - przyszedł, zapytał czy może zamieszkać z nami i został, już 10 lat jest u nas

 

Ptyś - PDT

Żuczek - DT za karmę dla stada

Melcia - DT za karmę dla stada

Julcia - DT za karmę dla stada

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Że też nie mam aparatu w okularach...

Kupiłam sierściuchom kości, nie było cielęcych, wołowe bardzo duże/grube padło na schabowe. Ładne długie paski z dużą ilością mięska. Dianka oddaliła się na wersalkę do kojca a Julcia...hihihi położyła przed sobą i ogląda...przesunie nosem, liźnie popatrzy na kość...łypnie na mnie ,) w końcu wzięła za kawałek mięska...pomachała, popatrzyła na mnie tak.... W jej oczach było zdziwienie, niedowierzanie... politowanie hihihi jakby chciała powiedzieć "co ty mi tu dałaś za surowe świństwo" Podumała przez chwilę i podjęła męską decyzję...zjem :D

Tak się śmiałam, że przybiegła sąsiadka z naprzeciwka zobaczyć co się dzieje :). Też miała dobry ubaw.

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, anica napisał:

Moli@, jednak dobrze myślałam... jesteś psim Aniołem!  jak się zagląda na Twoje wątki, to naprawdę wraca wiara w człowiekaserduszka.gif

Oj tam...takich wariatów trochę chodzi po świecie ,)

Gdyby wszyscy byli "normalni" byłoby nudno :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Mało kto ma "kojce" z taką śliczną deską :)

Schludne czyste panienki :) od czasu do czasu stara przeleci ze szczotką, odkurzaczem...od wielkiego dzwonu z mopem ,)

Metal rdzewieje, muszę oczyścić, pomalować a deski podłogowe trzymają się dzielnie

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Moli@ napisał:

Trofeum Remika...upolował w ogrodzie. Gdy zobaczyłam co niesie...zamurowało mnie...huknęłam żeby zostawił/rzucił to chyba cała okolica słyszała.

W tym sezonie w trawach pełzają nawet większe okazy (:

100_8367.JPG

 

 

 

 

No jamnior jeden, żywemu nie przepuści :/

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, rozi napisał:

Biedny zaskroniec jest całkiem bezbronny. Remik, upoluj jakąś żmiję, mądralo!

O, nie...żmije są na dwóch "opuszczonych" sąsiednich działkach. W tym roku pełzających zdecydowanie więcej (:

bardzo dużo ropuch

i ptaków...

Link to comment
Share on other sites

Mały zabójca dopadł następnego zaskrońca...a jaki dumny stał nad rozczłonkowanym...(:

Zakup kosiarki czekał w kolejce, niestety muszę przyspieszyć decyzję.. nie zauważę w trawie, nadepnę i zawał gotowy. Nie boję się myszy, żab ale pełzające wywołują paniczny lęk..panikę (:

100_8377.JPG

100_8376.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...